Strona główna » Blog » Brafitterki i bieliźniany Dzień Mamy

Brafitterki i bieliźniany Dzień Mamy

Wiele z nas doskonale pamięta, jakim przeżyciem było wybranie się do sklepu po pierwszy w życiu biustonosz. Często w tym doświadczeniu towarzyszyła nam mama, wspierając swoją obecnością i dobrą radą. A gdyby tak odwrócić role, wziąć Mamę za rękę i 26 maja zabrać ją na bieliźniane, mądre zakupy?

Profesjonalne Brafitterki Marks & Spencer zapraszają tego dnia wszystkie mamy i córki na wspólną wizytę w dziale z bielizną i dobór prawidłowego biustonosza.

Dojrzałe ciało ma swoje wymagania, tym bardziej warto przy zakupie biustonosza zasięgnąć profesjonalnej porady. Choć w dojrzałym wieku panie zwykle potrzebują bardziej zabudowanych fasonów i stawiają przede wszystkim na wygodę, okazuje się, że zbyt często już na wstępie rezygnują z modeli z fiszbinami i zwykle wybierają biustonosze ze zbyt szerokim obwodem pod biustem. W rezultacie stanik, zamiast modelować i podtrzymywać biust, jedynie go okrywa.

Dobra brafitterka udowodni, że wygoda może iść w parze z małą rewolucją w wyglądzie i przyzwyczajeniach mamy, a umiejętnie dobrany biustonosz pod względem typu, rozmiaru i deseniu, odejmie jej sporo lat i doda pewności siebie.

Zabierając mamę na bieliźniane zakupy w M&S, nie zapominajmy także o sobie – poza profesjonalnymi brafitterkami, firma przygotowała też dużo kolorowych biustonoszy na lato. Tylko do końca maja biustonosze M&S będzie można kupić w promocyjnych cenach!

[nggallery id=4694]

foto: Marks & Spencer

2013-05-20T10:14:30+00:0020 maja 2013|Moda|