Bogusław Linda, piękne kobiety i jachty

O czym marzy kultowy twardziel polskiego kina? „Chciałbym zaistnieć na Zachodzie. Jako bogaty rentier i skandalista ze słabością do pięknych kobiet, samochodów i jachtów” – zdradził Bogusław Linda na łamach miesięcznika Logo.

Już 20 stycznia Lindę zobaczymy w komedii „Sztos 2”, kontynuacji hitu Olafa Lubaszenki. Linda wcieli się w króla blichtru lat 80-tych, bezwzględnego majora Królikowskiego, który ma słabość do pokera i dużych pieniędzy. Swoją dobrą karcianą i lifestylową passę pragnie kontynuować, rozgrywając interesy z najlepszymi cinkciarzami w mieście – Jankiem (Borys Szyc) oraz Synkiem (Cezarym Pazurą). Kto kogo przerobi? O tym przekonamy się już 20 stycznia w kinach.

„Sztos 2” to film, w którym zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy  przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Prawdziwie męskie kino odpowie w końcu na pytanie: co ma zrobić facet, gdy sparzy się na gorącej kobiecie!

W „Sztosie 2” o dobry humor widzów zadbają również: Jan Nowicki, Edward Linde, Bartłomiej Topa i w zaskakującym wcieleniu – Janusz Józefowicz.

„Sztos 2” – są chłopaki, jest zabawa!
od 20 stycznia w kinach!

Podziel się wiadomością:

Polecamy również