Body Pigment Powder – zaszalej w karnawale - ModaiJa

Body Pigment Powder – zaszalej w karnawale

Strona główna » Blog » Body Pigment Powder – zaszalej w karnawale

Body Pigment Powder – zaszalej w karnawale

Body Pigment Powder to nowy produkt marki INGLOT idealny na karnawał, kiedy częściej decydujemy się na mocniejsze makijaże lub body painting. Body Pigment Powder to sypki pigment do ciała i twarzy. Jak zawsze INGLOT zadbał o bardzo duży wybór kolorów. Body Pigment dostępny jest aż w 20 matowych odcieniach o mocno nasyconych kolorach i 20 delikatnych perłowych odcieniach.

Body Pigment Powder może być stosowany w połączeniu z innymi kosmetykami. Jego lekka, bezolejowa formuła zapewnia idealną aplikację. Jest bardzo trwały, nie osypuje się.
40 dostępnych w sprzedaży odcieni można dodatkowo łączyć ze sobą, uzyskując kolejne kolory. Wysoko spigmentowana kolekcja matowa zapewnia wyjątkowo intensywny kolor dając możliwość rysowania odważnych wzorów na ciele lub podkreślenia oczu. Natomiast jasne, delikatne kolory perłowe doskonale sprawdzają się jako rozświetlacz zarówno
do twarzy jak i do ciała. Ciepłe odcienie różu i pomarańczu pięknie wyglądają w połączeniu z błyszczykiem.

Body Pigment Powder nie zawiera parabenów. W przypadku nakładania produktu na powieki, należy zawsze nakładać go na bazę, a zmywać płynem do usuwania makijażu wodoodpornego.

2018-03-14T10:05:00+00:00 27 stycznia 2012|Kosmetyki|