Strona główna » Blog » Blondynka tyła na złość

Blondynka tyła na złość

Gdy miała kilkanaście lat Julia Pietrucha została modelką. Inne koleżanki nałogowo się odchudzały, wygrywały kontrakty, a ona przytyła i rzuciła karierę. Dlaczego?

Julia Piertrucha jest nie tylko zdolna, ale i piękna. Aktorka ma idealne warunki, by zostać modelką. I nią była! Chociaż osiągała spore sukcesy, nie chciała dłużej pracować w tym zawodzie:
– Zostałam Miss Polski Nastolatek i uważałam, że to fajna przygoda.- opowiada Julia– Dziś nie startowałabym w tym konkursie. Nie chcę być towarem, ocenianym tylko za ciało. Byłam modelką w Nowym Yorku. Koleżanki jadły płatki do demakijażu nasączone wodą, by oszukać głód. Jakoś niespecjalnie interesowało mnie to zajęcie, więc podświadomie, na złość, przytyłam i wróciłam do Polski. To była decyzja życia. Dobra.- podsumowuje Julia Pietrucha.

W Polsce mimo dodatkowych kilogramów, które dyskwalifikowały ją z zawodu modelki, osiągnęła sporo: zagrała główna rolę w serialu „Blondynka”, dostała kilka mniejszych rólek. Wraz z przyjaciółmi założyła kapelę, która gra niepopularną, niszową muzykę.

[nggallery id=1467]

 

2011-07-14T07:47:10+00:0014 lipca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: