zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Blask kryształu to kosmiczna eksplozja

Blask kryształu to kosmiczna eksplozja

Co kryje się na końcu mlecznej drogi? Kolejne galaktyki, planety i gwiazdy? Może…ale na pewno na końcu tej kosmicznej podróży kryje się prawdziwy blask!

Blask kryształu to kosmiczna eksplozja nadchodzącego sezonu! Fashionistki zawsze są wierne elementom glamour. Dzięki nim można przeistoczyć każdą stylizację w prawdziwą kreację na wielkie wyjście. Delikatne tkaniny w połączeniu z ciepłymi, kombinowanymi włóczkami i złotym, kosmicznym, biżuteryjnym dodatkiem tworzy prawdziwy efekt. Nadchodzący sezon to, prócz kryształowego blasku, tego bladego, zimnego i dostojnego, także ciepłe złoto. Złoto mocno ciosane, ciężko zawieszane na szyi czy nadgarstkach, które przybiera najwymyślniejsze formy.

Błysk, który każda kobieta chce wokół siebie roztaczać przybywa z gwiazd. W odległych galaktykach ciągle króluje animalistyczny, dziki trend. Inspiracją jest Zodiak! Lew to nie tylko król dżungli, ale też król nieboskłonu. Zadziorny Strzelec dzierży błyszczące strzały a skryty Wodnik niesie czarę pełną kryształowego pyłu. Kosmiczna Madonna to kobieta ubrana w pioruny od CC Skye i gwiezdny pył. Nie zapomina o ciałach niebieskich – pierścień od Kenneth Jay Lane. Do swojej kosmicznej odysei szykuje się starannie, selekcjonuje tylko najmodniejsze dodatki. Zawsze w królewskich kolorach srebra i złota.

Podróżując przez chmury należy wyposażyć się w bransolety, kolie i pierścienie. Wszystkie dodatki to misternie wykonane projekty od światowych sław designu. Bex Rox oraz nOir to projektanci zakochani w gwiezdnej odysei. Tego typu biżuteria idealnie nadaje się do modowych zestawów w kolorze nude. Rozświetlą także stylizacje w klasycznej czerni czy nobliwym granacie i szarości. Blichtr, przepych, światło – to synonimy modowych dodatków nadchodzącego sezonu. Kosmiczne inspiracje powinny być odważne, nietuzinkowe. Oryginalne zestawienia trendu animalistycznego z urbanistyczną fantazją na temat formy Brooklyn Bridge to strzał w dziesiątkę. Choć tak naprawdę nie forma jest najważniejsza. Liczy się BLASK.

Po prostu trzeba błyszczeć!

[nggallery id=1734]

 

2011-09-01T13:41:49+01:001 września 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: