Strona główna » Blog » Biżuteryjne Story by Kranz&Ziegler

Biżuteryjne Story by Kranz&Ziegler

Modna, elegancka, jedyna w swoim rodzaju biżuteria. Inspirowana podróżami z całego świata, niezwykle efektowna, wykonana z doskonałych materiałów.
Biżuteria na każdą okazje, którą pokochały kobiety na całym świecie.

Marka Story by Kranz&Ziegler powstała w 2003 roku. Jej założycielami było dwóch duńskich projektantów biżuterii Mads Ziegler i Martin Kranz. Skupili się głównie na bransoletach, które od kilku lat stanowią jeden z nieodłącznych atrybutów eleganckiej kobiety. Która Pani dziś wyobraża sobie wyjście zarówno do pracy jak i na przyjęcie bez ozdobionego nadgarstka. Możemy zrezygnować z pierścionka, czy naszyjnika, ale bransoleta być musi.

Każda z bransolet jest produktem unikalnym, wykonanym z naturalnych materiałów ozdobiona jest charmsami z kamieni w wielu wariantach kolorystycznych oraz zawieszek zarówno srebrnych (próba 925) jak i pokrytych 18 karatowym złotem (próba 750). Nasza biżuteria zachwyca szeroką gamą wzorów i kolorów oraz możliwością tworzenia własnej, niepowtarzalnej kolekcji. Panie mogą same kreować bransolety, decydować o ich długości, kolorze oraz kształcie. Charakterystyczne zapięcie na magnes, , naturalne skóry owcze i certyfikowane skóry wężowe, a przede wszystkim współczesne podejście do indywidualności każdej kobiety wyróżniają Story by Kranz&Ziegler z pośród niezwykle bogatej oferty na rynku.

Na wiosnę marka Story by Kranz&Ziegler przygotowała niezwykle bogatą kolekcję, w której dominują kolory pastelowe. Proponujemy zestawienie bransolet skórzanych z kamieniami szlachetnymi oraz dużymi charmsami, które wspaniale komponują się z wiosenną garderobą. Polecamy szczególnie bransolety w szarościach, fioletach, beżach, różach i zieleni. Biżuteria STORY by Kranz & Ziegler genialnie łączy się z trendami w modzie. Stanowi znakomite dopełnienie zarówno w modzie klasycznej, jak awangardowej. Możemy łączyć złoto ze srebrem, pastele z ostrymi kolorami, wzory kwiatowe z nowoczesnymi czaszkami, które w ostatnim sezonie stały się ulubionym elementem dekoracyjnym najbardziej znanych projektantów. Biżuteria STORY by Kranz & Ziegler podążą za światowymi trendami dlatego znajdziemy w niej inspiracje modą z całego świata.

Bransoleta z certyfikowanej skóry wężowej oraz amazonitu 519 PLN

Bransoleta z certyfikowanej skóry wężowej oraz amazonitu 519 PLN

Marka Kranz&Ziegler jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Danii. Od dwóch z sukcesami zdobywa również zagraniczne rynki. Firma sprzedaje swoje produkty w 10 krajach na całym świecie. Klienci doceniają wartości i styl marki Kranz&Zielegler, która posiada sieć dystrybucji w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Francji, Włoszech, Anglii, Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych. W Polsce biżuteria dostępna jest w ponad 80 punktach sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Story by Kranz&Ziegler na stronie www.tessgd.com.pl, bo czy jest coś piękniejszego niż wiosenna stylizacja, która wzbudzi zachwyt zarówno mężczyzn jak i kobiet. Drogie Panie, bądźmy piękne i modne na wiosnę.

Bransoleta ze skóry owczej 282 PLN

Bransoleta ze skóry owczej 282 PLN

2018-03-14T08:09:18+00:005 czerwca 2013|Biżuteria|