zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Biżuteryjne nowości od Lemoniq

Biżuteryjne nowości od Lemoniq

Dodatki są kluczem do świetnego wyglądu – dzięki nim strój nabiera charakteru. To jedyna część garderoby, która będzie Ci pasować bez względu na wzrost, figurę czy wagę. A jeżeli zainwestujesz w dobrej jakości biżuterię, możesz śmiało kupować tańsze ubrania – nikt tego nie zauważy!

W Lemoniq.pl pojawiły się właśnie nowości: ekskluzywna złota kolekcja z elementami pokrytymi 24-karatowym złotem, nowe modele kultowej serii Pajacyk czy plecione bransoletki z ciekawymi zawieszkami.

Bransoletki
Nowością w ofercie Lemoniq.pl są szerokie bransolety pokryte włosiem, wykonane ze skóry naturalnej. Wyraziste ozdoby w zwierzęce wzory zawsze będą mocnym akcentem rzucającym się w oczy. Te złożone z kilku cienkich rzemyków poprzeplatanych między sobą koralikami to
równie dobra inwestycja.

Kolekcja Pajacyk
W ofercie butiku dostępne są również nowe modele bransoletek z Pajacykiem, które powstały we współpracy z Polską Akcją Humanitarną. Kolekcja biżuterii artystycznej z dołączoną figurką Pajacyka, jest symbolem wspierania akcji. Każdy kupiony produkt z Pajacykiem wzbogaca konto akcji o 2,50 PLN – równowartość jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

[nggallery id=3943]

Wszystkie zaprezentowane modele dostępne są w butiku Lemoniq.pl

2012-12-11T10:59:42+01:0011 grudnia 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: