zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Biżuteryjne kocha, lubi, szanuje…

Biżuteryjne kocha, lubi, szanuje…

Biżuteria od zawsze była jednym z najlepszych pomysłów na prezent. Dzięki misternym wzorom kolii niepoprawny kochanek wyraża swoją skruchę. Pierścień z błyszczącym kamieniem to deklaracja głębokiej miłości. Bransoleta może być symbolem przyjaźni i przywiązania.

Co jednak w przypadku kiedy formuła, tradycyjna, trochę skostniała, nudzi się a mimo wszystko nie wypada odchodzić od utartych schematów? Dla wszystkich zakochanych, kochających, uwielbiających czy tęskniących mamy specjalne dedykowane upominki z czułym słowem.

Wyrazić emocje, pokazać coś ważnego, a może dać się zaskoczyć… Cocktailowe prezenty są magiczne. Modowa biżuteria jest na tyle nietuzinkowa, że może mieć wiele znaczeń. Jeśli tylko chcemy pierścień lub bransoleta może nabrać specjalnego charakteru. Opatrzona niedużym, uroczym liścikiem z magicznym słowem może wyrazić to co ukryte, to co chcemy powiedzieć naprawdę. Głęboko chowane emocje mogą w końcu eksplodować, tak pięknie i tak magicznie. Biżuteria zachwyci, będzie cieszyć a słodkie słowo rozpieści.

Tak więc, kto jest dla Ciebie najważniejszy? Kogo uwielbiasz a o kim myślisz?

[nggallery id=2044]

2011-11-10T12:01:18+01:0010 listopada 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: