Strona główna » Blog » Biżuteryjna sesja

Biżuteryjna sesja

Pod koniec lipca odbyła się sesja fotograficzna biżuterii diva. Pod okiem fotografa mody Huberta Warulika powstała seria zdjęć ozdób z najnowszych kolekcji.

W lipcowe przedpołudnie w jednym z warszawskich studiów fotograficznych odbyła się nowa sesja zdjęciowa australijskiej marki diva. Powstała seria zdjęć nowości biżuteryjnych, które latem i jesienią wejdą do sprzedaży. Zdjęcia utrzymane są w radosnym, kobiecym stylu, na których główną rolę gra modna biżuteria, która dodaje charakteru każdej stylizacji.

„Podczas sesji powstały zdjęcia biżuterii, przeznaczone do zaprezentowania najnowszych kolekcji. Przedstawiliśmy między innymi nową kolekcję Romantic Gold, która z początkiem sierpnia pojawiła się w sklepach” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Najnowsza sesja skupiona była na fotografowaniu nowości biżuteryjnych. Przygotowanych zostało kilka stylizacji, od klasycznej prezentacji „małej czarnej” ze srebrnymi dodatkami, po słodką i romantyczną kreację w kolorach złota i różu. Ciekawie prezentowały się także typowo jesienne zestawienia, urozmaicone oryginalnymi ozdobami divy w kolorach jesieni z najnowszych kolekcji.

Fotografem był Hubert Warulik, fotograf mody młodego pokolenia. O stylizację zadbała Basia Czyżewska, współpracująca m.in. z magazynem Gala czy Uroda, a fryzury i make-up zrobili Sławek Oszajca i Aneta Paciorek-Dałek, znani ze współpracy z największymi magazynami mody i kampaniami znanych marek. Warto wspomnieć, że w premierowej sesji marki diva wzięła udział Kasia Smolińska – finalistka pierwszej edycji Top Model.

[nggallery id=1625]

foto: Pola Chrobot

2011-08-11T11:57:11+00:0011 sierpnia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: