Strona główna » Blog » Biżuteryjna plątanina Poli Zag

Biżuteryjna plątanina Poli Zag

Czy pragnienie posiadania biżuterii idealnej, która wyróżnia się spośród innych i jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłyśmy może wywrócić do góry nogami współczesne spojrzenie na kobiece błyskotki? Oczywiście! Udowodniła to młoda projektantka i jej autorska marka Pola Zag Braid-Plait Bracelets.

Pola Zag, jak większość kobiet uwielbia niespotykaną i oryginalną biżuterię. Nie mogąc znaleźć dla siebie odpowiedniej bransolety postanowiła stworzyć taką, która spełni jej wszystkie oczekiwania. Dziś młoda projektantka ma na swoim koncie wiele własnoręcznie wykonanych kolekcji, które są oryginalną alternatywą dla klasycznej biżuterii i wyróżniają się nietypową formą. Grubo i cienko plecione warkocze z wielobarwnych sznurków, z dodatkiem złotych i srebrnych zawieszek; multikolorowe skrępowane z sobą sznurki; over-size’owe naszyjniki z grubymi splotami i delikatnie mieniącymi się srebrnymi nićmi, a na koniec materiałowe warkocze na rękę – to tylko niektóre propozycje Pola Zag Braid-Plait Bracelets. Każdą bransoletę i naszyjnik stworzony przez projektantkę można modyfikować wspólnie z autorką tak, aby w 100% pasowała do nowego właściciela.

W trakcie dokonywania zamówienia, na własne życzenie jesteśmy w stanie zmienić kolor, dodać srebrne lub złote zawieszki, wygrawerować na nich dowolne słowo oraz przyozdobić guziczkami, wisiorkami i wszystkim tym co sobie wymarzymy. W ten sposób otrzymujemy jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną biżuterię.
W tym sezonie Pola Zag zaskakuje nową kolekcją „Lato jest!”, która mieni się tysiącami kolorów i splotów. Linia bransolet i naszyjników to absolutny triumf koloru, świeżości i najnowszych trendów. Hasło fluo-błyskotek „Niech Was zobaczą!” dosadnie odzwierciedla moc koloru oraz wyrazistość kształtu letniej biżuterii. Linia „Lato jest! ” to również kontrastujący z fluo, pastelowy trend. Znajdziemy tu wiele różnobarwnych i jednolitych kolorystycznie bransolet, które cechuje delikatność, a także nowoczesna forma. Absolutną nowością w tym sezonie są naszyjniki z zabawnym „kłębkiem” w roli wisiora – idealne zarówno dla Pań jak i dla Panów! Kolekcje Pola Zag Braid-Plait Bracelets są dostępne w warszawskim butiku W18 oraz na stronie projektantki.

[nggallery id=1102]

 

2011-05-10T09:04:49+00:0010 maja 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: