Strona główna » Blog » Biżuteria z przesłaniem

Biżuteria z przesłaniem

Biżuteria ma na celu urozmaicić nasz strój i ozdobić nasz wygląd. Ale spełnia jeszcze jedną rolę. Dzięki niej możemy jasno wyrazić co czujemy, jakie jesteśmy, pokazać naszą osobowość i poczucie humoru. Taka właśnie jest biżuteria z przesłaniem od divy.

Jesteś zakochana? A może właśnie czekasz na miłość? Albo ktoś nie wie, jak Ci o tym powiedzieć? Najpiękniejsze w tych chwilach są subtelne i romantyczne gesty. Dlaczego więc nie wyrazić ich za pomocą biżuterii?

„Biżuteria diva to oryginalne i różnorodne ozdoby, dzięki którym każda kobieta będzie mogła poczuć się wyjątkowo. To także idealna biżuteria na prezent, bowiem pozwala wyrazić nasze uczucia i sprawić komuś miłą niespodziankę” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Hasło Love na pierścionkach, broszkach lub kolczykach to doskonała forma, by pokazać jak ważna dla nas jest miłość. Możemy zamanifestować nasze uczucia i podkreślić nasz stan zakochania. Jednak biżuteria z przesłaniem to nie tylko miłosne wyznanie. Nowością w ofercie biżuterii diva jest łańcuszek z zestawem zawieszek w kształcie liter, z których możemy komponować dowolne napisy i przesłanie. Ponadto, można znaleźć kolczyki do pary Love, Hate, łańcuszki dla przyjaciółek z hasłem My best friend czy glamrockowe pierścionki z napisem Rock.

[nggallery id=1548]

2011-07-27T11:36:45+00:0027 lipca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: