Strona główna » Blog » Biżuteria w zmysłowym duecie z futrami

Biżuteria w zmysłowym duecie z futrami

Pokaz biżuterii Kate&Kate w butiku Vinicio Pajaro na krakowskim rynku był polską premierą kolekcji trzech znanych projektantów – izraelskiej artystki Dori Csengeri, londyńskiego duetu Ericson Beamon oraz Francuza Philippe Ferrandisa.

Wieczorny pokaz mody w Pasażu 13 na Rynku w Krakowie przyciągnął szerokie grono miłośników ekskluzywnej biżuterii. Gospodarze przywitali gości lampką wina oraz pokazem tańca, wykonanym przez profesjonalną baletnicę ubraną w komplet „rodin” czyli efektowną, seledynową spódnicę z lisów i szafirowe bolerko z norek oraz biżuterię autorstwa Dori Csengeri. Po krótkiej mowie powitalnej oraz przedstawieniu przez Katarzynę Rychlewską, właścicielkę Kate&Kate informacji na temat prezentowanych ozdób, rozpoczął się pokaz mody. Pierwsze skrzypce grała oczywiście biżuteria Kate&Kate, która doskonale komponowała się z futrami Vinicio Pajaro oraz sukniami Agaty Wojtkiewicz.

Zaprezentowaliśmy biżuterię trzech projektantów, z których każdy ma swój odrębny, wyjątkowy charakter. Dori Csengeri tworzy orientalne wzory swoich osób używając do tego jedwabnych, kolorowych nici oraz kryształów. Duet projektantek Ericson Beamon w odważny i niekonwencjonalny sposób łączy łańcuszki, kryształy i koraliki. Jednak najważniejszym pokazem tego wieczoru była premiera biżuterii Philippe Ferrandisa. To projektant bardzo popularny na świecie, który tworzy małe dzieła sztuki, łącząc ze sobą tylko naturalne materiały: kamienie, kryształy, szkło, drewno i metal. W Polsce mieliśmy przyjemność zaprezentować jego twórczość po raz pierwszy właśnie tego wieczoru” – mówi Katarzyna Rychlewska, pomysłodawczyni i organizatorka pokazu, właścicielka marki Kate&Kate.

To nie przypadek, że na wiosnę organizujemy pokaz futer, gdyż kolekcja Vinicio Pajaro na 2011 rok jest bardzo zróżnicowana. Pokazaliśmy nowe, awangardowe modele: kamizelki, szale czy też peleryny. Zależy nam na tym, aby nasze klientki poznały różnorodne oblicza futer, także te nowoczesne i niestandardowe, a przecież niezwykle ciekawe” – dodaje Beata Kupczyk, współorganizatorka pokazu, właścicielka showroomu Vinicio Pajaro w Krakowie.

Po zakończeniu pokazu cała biżuteria została wyeksponowana w butiku, aby goście mieli możliwość obejrzenia jej z bliska. Klientki mogły liczyć na indywidualne porady stylizacyjne Kate&Kate, a przymiarkom nie było końca. Podczas wieczoru można było skorzystać także z pielęgnacyjnych zabiegów kosmetycznych, wykonanych przez przedstawicieli Maniewski Hair&Body, którzy zadbali także o wizaż i fryzury modelek.

[nggallery id=1077]

 

2011-04-27T08:51:55+00:0027 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: