zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Biżuteria w zimowej wyprzedaży

Biżuteria w zimowej wyprzedaży

 

Gorączka sylwestrowej nocy przed nami! Jeśli nie masz jeszcze skompletowanej kreacji na tę wyjątkową noc lub polujesz na cenowe okazje, musisz koniecznie zajrzeć do sklepów diva. Od 27 grudnia rozpoczyna się bowiem wielka, zimowa wyprzedaż, w której można skorzystać ze specjalnej zniżki na modną biżuterię nawet do -70%.

Jest taki czas tuz po świętach, w którym mimo chłodów za oknem robi się gorąco. To czas zimowych wyprzedaży. Biżuteria diva przygotowała dla swoich klientów wyprzedaż, podczas której wybrane produkty będą przecenione aż do -70%. Warto skorzystać z promocji tuż przed sylwestrem i karnawałem, by uzupełnić swoją szafę o modną biżuterię.

Poza promocyjną biżuterią, w sklepach dostępne są skórzane dodatki z kolekcji Vogue Temptation oraz błyszczące ozdoby Stardust. Pasują zarówno do klasycznej małej czarnej, jak i bardziej odważnej, sylwestrowej kreacji. Są to krótkie serie biżuterii utrzymane w najmodniejszych trendach sezonu. Warto się spieszyć. Biżuteria z kolekcji Vogue Temptation oraz Stardust dostępna jest w sklepach tylko przez kilka tygodni.

 

2018-03-14T10:10:58+01:0027 grudnia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: