Strona główna » Blog » Biżuteria w rozmiarze XXL

Biżuteria w rozmiarze XXL

Lato to idealny czas aby zamienić dodatki wstydliwej pensjonarki na niepowtarzalny total look. Żadna z fashionistek nie może przejść obojętnie obok efektownej biżuterii dużych rozmiarów. To właśnie biżuteria XXL w tym sezonie święci triumfy.

Minimalistyczny strój usiany dużymi bransoletami, wisiorami w których widać mistrzostwo ręcznego wykonania i pionierską myśl projektanta to absolutny evergreen! Takie ozdoby śmiało można przyporządkować do awangardowego trendu światowej bohemy. Prym wśród kreatorów wiedzie Eddie Borgo. Współczesna kobieta według projektanta jest drapieżna. Nie uznaje kompromisów. Ten sezon należy do wielkich, ciężkich wisiorów i kolczyków, mocnych bransolet z militarnymi akcentami. Wszystko wykonane z największą precyzją i z najlepszych materiałów.

Więc dlaczego nie szaleć tego lata? Biżuteria to niezbędny element do budowy nowoczesnej, kobiecej sylwetki. Duże wisiory, bransolety i pierścienie dają możliwość łączenia, kombinowania całych stylizacji. Esencją dodatków jest ich nie tylko rozmiar ale i kolor oraz forma. W cieniu dużych geometrycznych kształtów można ukryć mankamenty figury i stworzyć stylizację pozbawioną nudy i banału.

Dodatki XXL można nosić nieco nonszalancko bez obawy, że outfit będzie nieatrakcyjny. Współczesne odwołania biżuterii fashion to przede wszystkim kontrast, gra, zabawa. W tym właśnie tkwi sedno luksusu. Światowej sławy projektanci nie obawiają się tworzyć niepowtarzalne kolekcje, które po prostu widać ! Duże formy pozwolą skonstruować nową jakość. Każda z niezdecydowanych kobiet powinna choć raz postawić na jedną kartę i zaszaleć. Znane gwiazdy zza oceanu (np. Lady GaGa czy Rihanna) wykorzystują dodatki w dużej, widocznej firmie do kreowania własnego wizerunku. Warto podążyć ich śladem skoro przetarte przez nie szlaki są w sumie bezpieczne i sprawdzone.

Każda kobieta może sobie zaserwować biżuteryjny cocktail w rozmiarze XXL… i nie musi obawiać się modowego bólu głowy na następny dzień!

[nggallery id=1692]

 

2011-08-24T13:23:21+00:0024 sierpnia 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: