Strona główna » Blog » Biżuteria na sesję egzaminacyjną

Biżuteria na sesję egzaminacyjną

Jaka jest idealna biżuteria na egzamin? Powinna być skromna i subtelna, ale najważniejsze, by przynosiła szczęście. Takim amuletem może być sowa – czyli symbol mądrości, którą znajdziesz w niejednej kolekcji marki diva.

W kulturze greckiej sowa to symbol mądrości i jasnowidzenia, dlatego można traktować ją jako amulet szczęścia na wszelkiego rodzaju egzaminy. Jednocześnie jest to modny trend w biżuteryjnych ozdobach, który nadaje się także do codziennych, modnych stylizacji.

„Wśród kolekcji biżuteryjnych diva wielokrotnie pojawia się ten motyw. Znajdziemy ją zarówno w stylowej kolekcji Black Fashion, jak i w nowej, wakacyjnej Aqua Oasis. To modny trend animalistyczny w ozdobach i dodatkach, dlatego regularnie prezentujemy sowy w różnych stylach i formach. Chcemy pokazać co jest modne i zachęcić do noszenia oryginalnej biżuterii” – mówi Aneta Śliwa, Marketing Manager marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

W kolekcjach marki biżuteryjnej diva znajdziemy duże wisiory w kształcie sowy, wiszące kolczyki, broszki oraz całe zestawy biżuteryjne. Są to ozdoby w kolorach srebra, złota oraz z dodatkiem mocniejszych barw, np. turkusu.

[nggallery id=1325]

 

2011-06-19T07:43:29+00:0020 czerwca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: