Biżuteria KOD

Na polskim rynku biżuteryjnym pojawiła się nowa marka będąca współczesną interpretacją ponadczasowej klasyki, łącząca w sobie klasyczną formę z nowoczesnym charakterem wykonania. KOD jest kwintesencją elegancji, wyrafinowania, wewnętrznej siły i piękna. KOD to wynik świeżego spojrzenia na minione style, epoki i kierunki projektowe.

Klasyczne, ponadczasowe wzory powstały na bazie współczesnych materiałów oraz nowatorskiej techniki. Symetryczne, mocne w swoim wyrazie, najczęściej blisko szyi kolie są niezwykle kobiece. Niektórzy odnajdują tu sceny z filmów: “Śniadanie u Tiffaniego”, niektórzy – światowe ikony stylu: Jackie Kennedy, Audrey Hepburn.

Biżuteria marki KOD skierowana jest  do kobiet o silnej osobowości, które  pragną się wyróżniać  i obcować z pięknymi przedmiotami,  chcą żyć pełnią zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami, dążą do samorealizacji. Całość kolekcji  wykonywana jest ręcznie w Polsce  z wielką dbałością o szczegół i najwyższą jakością na podstawie unikalnych projektów marki KOD.

Ponadczasowość I uniwersalność wzorów sprawiają, że jest to biżuteria na różne okazje. W zależności od nastroju czy aktualnego scenariusza można ją nosić  zarówno do dżinsów, jak i na spotkania biznesowe, czy wieczorne wyjścia.

[nggallery id=3375]

W kolekcji także biżuteria dla mężczyzn. KOD realizuje również modele na specjalne zamówienie i realizuje indywidualne projekty.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również