Biżuteria jak z okładki

Od dawna Cocktail’me inspiruje polskich stylistów, współpracujących z najlepszymi magazynami modowymi w kraju. Wykorzystują oni modową biżuterię, aby gwiazdy za każdym razem wyglądały wyjątkowo. Sesja zdjęciowa na okładkę zawsze wzbudza najwięcej emocji. W końcu od jej efektów zależy sukces sprzedażowy a ponad to każda z celebrytek, pojawiających się na okładce, chce i musi wyglądać zjawiskowo!

I tak, ostatnio na okładce InStyle, Magdalena Popławska zachwycała, mając na sobie kolczyki z najnowszej kolekcji francuskiego duetu MoonStruck. Odważnie prezentowała najnowszy trend – dewocjonalia. Edyta Górniak na okładce Twojego Stylu, dzięki bransoletom i kolczykom od Creart2 i Bex Rox, przemieniła się w magnetyczną Indiankę, a top modelka Małgorzata Bela, ubrana w industrialne bransolety od mistrza Eddie’go Borgo, hipnotyzowała spojrzeniem z okładki specjalnego wydania Glamour.

Także Cosmopolitan miał w tym sezonie wyjątkowo udane okładki. Piękna i utalentowana Patrycja Kazadi ukochała sobie pierścień od Fallon/Fenton. Duże kryształowe oko przyozdobione powlekaną srebrem koroną to prawdziwy ever green. Stylizacja Patrycji zdecydowanie wyróżniała to wydanie magazynu, spośród innych tytułów. Marta Żmuda-Trzebiatowska na kolejnej okładce Cosmo dumnie prezentowała skórzany mankiet od Cameleoa. Precyzyjne, laserowe wycięcia, świetnie zdobył przedramiona gwiazdy i podkreślały jej niebanalną urodę.

Fashionistka i trendsetterka – Doda także na tegorocznej okładce Cosmopolitan’a wystąpiła w cocktailowej biżuterii. Duże pierścienie, ciężkie bransolety idealnie wpisują się w mocne i nierzadko kontrowersyjne stylizacje artystki.

Cocktailowa biżuteria pasuje zarówno do eterycznych blondynek, jak i do mocnych brunetek. Natasza Urbańska do sesji okładkowej Twojego Stylu wybrała akcesoria od Fallon/Fenton. Duże kolczyki w kształcie kandelabrów dodawały jej blasku. Z kolei Magdalena Mielcarz na okładce Galmour’a pojawiła się w animalsowych bransoletach od Creart II. Dziko i bardzo trendy.

Zastanawiasz się, co zrobić, żeby wyglądać jak gwiazda z okładki? Cocktailowa biżuteria to prosty przepis na boską stylizację w stylu gwiazd polskiego szołbizu.

[nggallery id=3248]

[nggallery id=3247]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również