Strona główna » Blog » Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Biżuteria dla fanów sagi „Zmierzch”

Historia miłości przystojnego wampira Edwarda i pięknej Belli urzekła miliony na całym świecie. Stała się także inspiracją do stworzenia specjalnej kolekcji biżuterii diva Twilight, która pod koniec listopada trafi do sklepów.

Epicka opowieść o wampirze Edwardzie Cullenie i jego wybrance Belli Swan, opisana w sadze Zmierzch, stała się kultową historią romantycznej miłości XXI wieku. Kolejną część serii Przed świtem można od 18 listopada oglądać w kinach. Zainspirowała ona nie tylko filmowców, ale także projektantów divy , którzy z tej okazji stworzyli specjalną kolekcję dla fanów – Twilight.

„Marka diva zawsze stara się miło zaskakiwać swoich klientów. Wiemy, że są wśród nich miłośnicy książek i filmów Zmierzch, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić limitowaną kolekcję – Twilight. Każdy wielbiciel tajemniczego Edwarda, uroczej Belli i odważnego wilkołaka Jacoba w sklepach diva znajdzie teraz wampirzą biżuterię” – mówi Aneta Szymanowska Marketing Specialist marki diva w rejonie Europy Środkowo – Wschodniej.

W kolekcji Twilight znalazły się ozdoby z motywem wampirzych zębów, serca przekłutego osinowym kołkiem czy z imieniem głównego bohatera – Edwarda. Diva proponuje łańcuszki, ale także kolczyki, bransoletki i broszki. Można zdecydować się także na podwójne przywieszki z miłosnym wyznaniem, doskonałe by podzielić się nimi ze swoją drugą połówką.

[nggallery id=2162]

Zmierzch w listopadzie opanuje nie tylko polskie kina, ale dzięki biżuterii diva – także nasze ulice.

2011-11-29T13:21:25+00:0029 listopada 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: