Biżuteria AmeSanti

AmeSanti to połączenie piękna z filozofią Wschodu. Markę stworzyła Polka, która połączyła fascynację Orientem z miłością do mody. Z tego niezwykłego połączenia powstała biżuteria AmeSanti.

Nazwa AmeSanti to skrót od „Tumhārī mem Santi Atma”, co w języku hindi oznacza „pokój w duszy„.

Bransoletki tej marki to nie tylko piękny dodatek, lecz również stojąca za nią symbolika. Projektantka tworząc swoje dzieła zwraca szczególną uwagę na właściwy dobór kamieni. Znając doskonale ich właściwości łączy je w taki sposób, aby przyszły właściciel bransoletki został obdarzony jak najlepszą energią.

Bransoletki AmeSanti odpowiadają aktualnym trendom, czego najlepszym przykładem jest kolekcja wiosna/lato 2011. Kolorystykę tej kolekcji zdominowały nasycone barwy – od soczystego oranżu, przez nasyconą fuksję po intensywny granat. Kolekcję uzupełniają klasyczne biel oraz czerń. Kamienie przeplatają kulki wysadzane kryształkami w kolorze srebrnym bądź złotym.

AmeSanti to symbol nowoczesnej kobiety, która oczekuje, aby jej biżuteria była czymś więcej niż tylko modnym dodatkiem. Każda bransoletka posiada unikalne właściwości dzięki czemu możemy dobierać biżuterię AmeSanti do naszych indywidualnych potrzeb.

Biżuteria AmeSanti wykonywana jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów, a staranność i dbałość o każdy szczegół stanowią priorytet dla projektantki.

Agat – dodaje pewności siebie, wzmacnia poczucie własnej wartości. Równoważy emocje i uspokaja ciało, zapewnia ochronę i równowagę wewnętrzną.

Lawa – daje siłę fizyczną i psychiczną.

Koral – ma silne właściwości ochronne, redukuje lęki i stresy. Koral wnosi harmonię oraz piękno.

Jadeit – łagodzi stres, chroni przed wypadkami. Odświeża uczucia i dodaje uroku.

Kwarc różowy – nazywany kamieniem miłości. Sprzyja w uczuciach, związkach i życiu miłosnym.

Kwarc dymny – abrosbuje negatywną energię, dodaje siły. Pomaga zwalczyć stres i depresję, przywraca równowagę.

[nggallery id=1323]

Biżuteria AmeSanti dostępna jest w sklepie internetowym TopLook.pl oraz w showroomie przy Krakowskim Przedmieściu 13 lok 233 w Warszawie.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również