warsztaty Biznes i moda na Placu Małachowskiego 2

Biznes i moda na Placu Małachowskiego 2

28 marca 2015 r. w nowej siedzibie K&L Gates w kamienicy hrabiego Raczyńskiego przy Placu Małachowskiego 2 w Warszawie – ekskluzywnym budynku biurowym, będącym przykładem harmonijnego połączenia dawnej architektury z nowoczesnymi standardami projektowania, odbędą się warsztaty “Efektywność”. To pierwsze spotkanie w ramach cyklu “Biznes i Moda” dedykowanego kobietom aktywnym zawodowo.

Halina Piasecka (Piasecka&Żylewicz Selective Training) i Ewa Krajewska (Fashion Project) wspólnie z gośćmi specjalnymi, poprowadzą warsztaty na temat tego, jak być efektywną w życiu zawodowym i osobistym. Uczestniczki dowiedzą nie tylko jak radzić sobie ze stresem pracując pod presją czasu, jak skutecznie robić dobre pierwsze wrażenie, jak wywierać pozytywny wpływ na innych, ale także zyskają pewność siebie dzięki wykreowaniu własnego wizerunku przy pomocy ekspertów ze świata mody.

Cieszymy się, że będziemy mogli gościć w kamienicy hrabiego Raczyńskiego tak znamienite grono prelegentów i uczestników. Na Placu Małachowskiego duch kreatywności łączy się z biznesem już od stuleci, dlatego naturalnym jest, że i my chcielibyśmy to kontynuować” – mówi Katarzyna Baranowska, Business Development & Marketing Director HOCHTIEF Development Poland.

W przeszłości ulica Mazowiecka stanowiła miejsce spotkań ludzi sztuki, warszawskiej inteligencji i sprzyjała rozwojowi duchowemu, a sam budynek w dwudziestoleciu międzywojennym był jedną z najbardziej ekskluzywnych kamienic dochodowych.

Podczas pierwszych warsztatów z cyklu „Biznes i Moda” prowadzący poza profesjonalnym szkoleniem, podzielą się tajnikami wiedzy na temat, jak uniknąć błędów przy budowaniu własnego wizerunku, oraz jak osiągać efektywność w życiu zawodowym. Uczestniczki wezmą udział w wielu interaktywnych zadaniach z dziedziny psychologii biznesu i psychologii pozytywnej, w warsztacie budowania profesjonalnego wizerunku, przygotują własne stylizacje o tematyce biznesowej do pokazu mody. Poznają techniki i metody bycia efektywną w kontaktach zawodowych, dowiedzą się jak zaprzyjaźnić się ze stresem i jak robić pozytywne pierwsze wrażenie. Całość zostanie zwieńczona pokazem mody, przygotowanym przez Uczestniczki, podczas którego wykorzystają stroje polskich producentów (Balladine).

Po warsztacie Uczestniczki wezmą udział w wernisażu prac Anny Halarewicz, będącego świetną okazją do networkingu i degustacji wina. Wybrana w konkursie grupa zostanie zaproszona na degustację przygotowaną przez Dom Szampana. Podczas wernisażu odbędzie się także loteria z cennymi niespodziankami przygotowanymi przez partnerów.

Międzynarodowa kancelaria K&L Gates działa na rzecz idei związanych ze wsparciem kobiet w biznesie w zakresie budowania poczucia własnej wartości i zachowaniem work-life balance oraz osobistym rozwojem w ramach globalnej inicjatywy Women in the Profession. Tym razem K&L Gates będzie gospodarzem skierowanych do kobiet warsztatów „Efektywność” z cyklu „Biznes i moda”.

Informacja i zapisy: http://evenea.pl/imprezy/biznes-i-przedsiebiorczosc/warszawa/biznes–moda-caly-dzien-dla-twojej-efektywnosci-74324/

Goście specjalni:

Gabriela Czerkiewicz, redaktor mody magazynu Grazia

Karina Tomczyk, ekspert w obszarze komunikacji i inteligencji emocjonalnej

Aleksandra Jusis, właścicielka platformy multibrandowej Balladine

Anna Halarewicz, ilustratorka mody min. dla Twój Styl

Partnerzy:  K&L Gates, Dom Szampana, Le Rendez-vous, Sucre, Bandi, Mohito

ModaiJa jest Patronem Medialnym tego wydarzenia

Biznes_i_Moda_-_plakat

Kamienica hrabiego Raczyńskiego – Plac Małachowskiego 2 w Warszawie

Obiekt, znajdujący się w prestiżowym sąsiedztwie m.in. Zachęty – Narodowej Galerii Sztuki, Państwowego Muzeum Etnograficznego, Akademii Sztuk Pięknych, w bliskiej odległości Traktu Królewskiego został wybudowany w latach 1907–1910. Charakterystyczną cechą jednej z najbardziej ekskluzywnych w Warszawie Kamienic Dochodowych były wielkie, przeszklone witryny sklepowe. Podczas powstania warszawskiego uległ zniszczeniu. Odbudowany i przebudowany w latach 1947–1949, według projektu wybitnego architekta Bohdana Pniewskiego, został przekształcony w modernistyczny biurowiec, siedzibę Ministerstwa Poczty i Telegrafu. Koncepcję rewitalizacji zabytkowej kamienicy przygotowała spółka HOCHTIEF Development Poland. Projekt architektoniczny zakładał odtworzenie historycznej fasady. Zachowano oryginalną architekturę elewacji, historyczne wejście do budynku, klatki schodowe, przywrócono obszerne witryny. Od strony pałacu Czapskich dobudowano sześciokondygnacyjne, nowoczesne skrzydło, nawiązujące elementami wykończenia do historycznego. Inwestycja jest przykładem harmonijnego połączenia dawnej architektury z nowoczesnymi standardami projektowania zgodnego z Building Research Establishment Environmental Assessment Method. Kamienica należąca do firmy Kulczyk Silverstein Properties została zaadaptowana do funkcji biurowca o najwyższym standardzie z lokalami usługowo-handlowymi na parterze.

Scroll to Top
Scroll to Top