Strona główna » Blog » Biuro modne

Biuro modne

Dress code to zasady i reguły ubioru służbowego. Do pracy w korporacji czy firmie o profilu biznesowym należy zakładać odpowiedni, sformalizowany strój. Gatta ma rozwiązanie dla wszystkich pań, które codziennie rano przed wyjściem z domu stają przed szafą i nie wiedzą co na siebie włożyć. W kolekcji Gatta Bodywear znaleźć można specjalną linię kobiecych garniturów, oficjalnych sukienek, koszul i spódnic.

Dress code to najczęściej niepisane zasady dotyczące tego, jak powinniśmy ubierać się do pracy. W naszym kraju jest to wciąż pewnego rodzaju novum, coraz częściej jednak egzekwowane przez pracodawców. Etykieta ubioru jest bardzo ważna, ponieważ strój może wpłynąć na sposób postrzegania, nie tylko pracownika, ale także całej firmy. Określa naszą wiarygodność i profesjonalizm.

Gatta wychodzi naprzeciw współczesnym, niezależnym kobietom. Nowa kolekcja Gatta Bodywear to eleganckie, damskie garnitury, dopasowane spódnice czy perfekcyjnie skrojone marynarki. Idealne do pracy, ale także na co dzień. Podkreślają sylwetkę pań, ale w sposób nie naruszający biznesowej etykiety.

Profesjonalny wizerunek ma ogromny wpływ na to jak postrzegają nas inni. Chcąc wyglądać na godnych zaufania specjalistów musimy być odpowiednio ubrani. Dlatego w kolekcji Gatta Bodywear dostępne są elementy garderoby przygotowane specjalnie z myślą o kobietach, które spełniają się zawodowo. Panie mogą wybierać spośród dopasowanych, eleganckich marynarek w stonowanych kolorach, spodni w kant, ołówkowych spódnic czy klasycznych białych koszul. Propozycje z kolekcji Bodywear są zgodne z oficjalnym dress codem, ale równocześnie wciąż pozostają modne. Gatta udowadnia, że strój do pracy nie musi być nudny.

[nggallery id=1596]

2011-08-07T06:25:12+00:007 sierpnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: