Strona główna » Blog » Bitwa Na Pędzle IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Wizażystów

Bitwa Na Pędzle IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Dla Wizażystów

Już 28 czerwca Szkoła Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej oraz Agencja Medialna Evmaker, zapraszają na kolejną, czwartą już edycję Ogólnopolskiego Konkursu dla Wizażystów pt:”Bitwa na Pędzle”.

Jak informują organizatorzy wydarzenia, tego wieczoru we wrocławskim klubie Casa de La Musica, odbędzie się wspaniała impreza dla profesjonalistów jak i pasjonatów sztuki makijażu i stylizacji.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu jako uczestnik konkursu?

Wystarczy w dniach od 25.05.2013r.- 23.06.2013r. Wysłać swój projekt makijażu konkursowego wraz ze stylizacją na adres marketing@mdalecka.pl. Tegoroczną tematyką konkursu jest Disco Diva, czyli wczucie się w gwiazdę estrady beztroskiej dekady pełnej szalonej zabawy z lat 70-tych. Inspirację do make-upu możemy poszukiwać w pełnym blasku oraz przepychu glam rocku w stylu Grace Jones bądź Dawida Bowie. Jury wybierze dziesięciu najbardziej kreatywnych wizażystów, którzy wezmą udział w finale wydarzenia czwartej edycji konkursu.

Zapraszamy już 28 czerwca od godziny 18.00 na to wspaniałe widowisko do clubu Casa de La Musica, a przede wszystkim na pokaz prac artystów. Wśród atrakcji wieczoru będziemy mogli podziwiać pokaz tańców latynoskich, występ wrocławskiej wokalistki Olgi Zięby oraz pokaz makijażu airbrush.

Patronat Medialny: ModaiJa.Pl

Bez nazwy-2

2018-03-14T08:08:17+00:0011 czerwca 2013|Patronaty, Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: