zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Bielizna z polski wschodniej podbija Paryż!

Bielizna z polski wschodniej podbija Paryż!

O tym, że polska bielizna jest na miarę zachodniej, wiedzieliśmy od dawna. Tym razem producenci bielizny z Polski Wschodniej zachwycili wyjątkowymi kolekcjami na targach „Salon International de la Lingerie” (SIL) w Paryżu. Takich pokazów nie powstydziłyby się nawet największe światowe marki.

Firmy wspierane przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej, pochodzące m.in. z regionu Podlasia, słynnego ze swych długoletnich tradycji włókienniczych, zaprezentowały najnowsze kolekcje bielizny na targach „Salon International de la Lingerie” (SIL) w Paryżu. Tym samym udowodniły, że polska bielizna bez trudu może konkurować z producentami z zachodu i zachwycać stylowymi projektami. Polska bielizna to piękne wzornictwo zainspirowane światowymi trendami. Najlepsze gatunkowo materiały i podkreślające kobiecość kroje sprawiają, że każda kobieta wygląda w niej olśniewająco.

– Poprzez zróżnicowanie modeli spełniamy najróżniejsze wymagania kobiet w każdym wieku. Dzięki temu każda z tworzonych przez nas kolekcji jest unikatowa, urozmaicona fasonowo i wzorniczo – zapewnia Agnieszka Borowska z firmy AVA, jednej z marek prezentujących się na stoisku Polski Wschodniej.

– Dużą satysfakcją są dla nas bardzo liczne, pozytywne opinie klientów – często nawet z tak odległych krajów jak Japonia czy Brazylia – którym polska bielizna kojarzy się po prostu z dobrą marką. Na targach bieliźnianych w Paryżu jesteśmy już po raz trzeci i muszę przyznać, że widoczne są wymierne efekty z cyklicznej obecności na tej wystawie. Jak w każdej branży, tak i w tej, poza ceną i jakością produktu, liczy się również zaufanie do partnera handlowego, a to buduje się także poprzez regularny udział w tego typu wydarzeniach – mówi Anna Krasoń z PAIiIZ.

Kobiece wzory, pastelowe kolory wiosny i mocne kolory lata, to tylko niektóre z powodów, dla których polska bielizna podbija serca kobiet. Czerpiąc ze światowych wybiegów, projektanci bielizny z Polski Wschodniej na nadchodzący sezon proponują delikatne koronki i miękkie szyfony. Absolutnym hitem stała się kolekcja ślubna, dzięki której każda kobieta w tym wyjątkowym dniu wygląda niezwykle uroczo i podkreśla wszystkie atuty swojej kobiecości.

– Widzimy, że bielizna polskiej produkcji znajduje uznanie wśród klientek z Europy Zachodniej. Na tegorocznych targach w Paryżu otrzymaliśmy od naszych klientek potwierdzenie, że doceniają one jakość naszych produktów. Troska o detale sprawia, że nasza bielizna jest niepowtarzalna i wyjątkowa – stwierdza Agnieszka Borowska z AVY.

Na wspólnym stoisku Polski Wschodniej podczas targów „Salon Interantional de la Lingerie” w Paryżu prezentowały się m.in. następujące marki: Gracya, AVA, Expose Beauty, Vena, MAT, Gorteks, Axami, GAIA, Tessoro, Kinga, Meva Fashion, Fabio oraz Miss Fabio.

[nggallery id=4294]

2013-02-23T10:55:15+01:0023 lutego 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: