Bielizna termokatywna Berens

Bielizna termokatywna Berens sposobem na trening w zimie – 3 cechy dobrej odzieży sportowej

Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy treningi na świeżym powietrzu nie należą do najłatwiejszych. Niskie temperatury i zmienne warunki atmosferyczne to główne przyczyny przerwania aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz ochoty przenosić się na bieżnię w klubie fitness i wolisz miejskie zimowe widoki od lustra na siłowni, rozwiązaniem będzie bielizna termokatywna Berens. Dlaczego taka odzież sprawdzi się lepiej od tradycyjnego ubrania? Powodów jest kilka, między innymi:

  • odprowadzanie wilgoci z ubrania
  • doskonała izolacja termiczna
  • komfort treningu w bieliźnie termokatywnej Berens

Odprowadzanie wilgoci z ubrania

Każda aktywność fizyczna powoduje produkowanie wilgoci przez nasz organizm. Jest to naturalna reakcja ciała, które broni się przed przegrzaniem. Jednak zwłaszcza w niesprzyjających warunkach atmosferycznych i niskiej temperaturze może to stanowić problem. Bawełniana odzież zbiera wilgoć z powierzchni ciała i wchłania ją, pozostawiając w strukturach włókien. Przez to każda przerwa w treningu powoduje wychłodzenie się ubrania i grozi przeziębieniem organizmu. Bielizna termokatywna Berens jest tak skonstruowana, że zbiera wilgoć z powierzchni ciała, a następnie odprowadza ją do otoczenia. Dzięki temu ubranie pozostaje suche nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

Doskonała izolacja termiczna

Bielizna termokatywna Berens umożliwia także termoregulację. Odpowiedni rodzaj splotu sprawia, że tego typu odzież sprawdzi się zarówno w lecie, jak i podczas zimowych treningów. Dobra wentylacja i odprowadzanie wilgoci sprawdza się w lecie, kiedy ciało będzie lekko ochładzane. Tymczasem w zimie odzież zapobiegnie uwalnianiu ciepła z organizmu, dając izolację termiczną. Dodatkowo dzięki temu, że bielizna doskonale dopasowuje się do ciała, można odnieść wrażenie, że otula nas ciepłą warstwą.

Komfort treningu w bieliźnie termokatywnej Berens

Sucha skóra to jedna z największych zalet, jakie posiada bielizna termokatywna Berens, jednak nie jedyna. Dobrze dobrana odzież sprawia, że będziemy czuć się w niej komfortowo. Tkanina dopasowuje się do ciała i mocno do niego przylega. Daje to najwyższą możliwą swobodę ruchów. Bielizna termokatywna Berens ma płaskie szwy, dzięki czemu nie gniecie skóry, ani jej nie obciera. Chroni też nasze ciało przed przypadkowymi obtarciami spowodowanymi przez sprzęt sportowy, czy elementy zewnętrzne. Przebieganie przez zarośnięty park nie będzie już stanowiło problemu, jeśli biegacz będzie wyposażony w dobrej jakości odzież termoaktywną.

 materiał partnera

Podziel się wiadomością:

Polecamy również