Strona główna » Blog » Bielizna termoaktywna dla uprawiających sport

Bielizna termoaktywna dla uprawiających sport

Zima z zasady nie sprzyja uprawianiu sportu. Odstrasza nas od aktywnego trybu życia. O ile nie jesteśmy miłośnikami narciarstwa, bądź sportowymi freekami, którym żadne mrozy nie są straszne. Tymczasem dla wszystkich, którzy chcieliby wyjść na jogging czy spacer, bez obaw o niesprzyjającą aurę, Gatta Active Thermoactive proponuje idealne rozwiązanie.

Zimą najchętniej nie wychodzilibyśmy spod koca i nie wypuszczali z rąk kubka z ciepłą herbatą. Często jedynym sportem na jaki się decydujemy jest szybki sprint od domu do samochodu bądź autobusu. Tymczasem zima to doskonały czas do uprawiania sportu. Dla wszystkich, którzy boją się mrozu Gatta Active proponuje bieliznę termoaktywną, dzięki której nawet przy niskich temperaturach nie zmarzniemy.

„Uprawianie sportu zimą dużo bardziej poprawia naszą kondycję fizyczną niż podczas treningu w cieplejsze miesiące czy nawet na klimatyzowanej sali. Aby nie zmarnować tego czasu Gatta Active proponuje bieliznę termoaktywną, która w niskich temperaturach gwarantuje komfort cieplny. Musimy pamiętać, że zimą to jeden z najważniejszych elementów naszej sportowej garderoby” – mówi Monika Kazimierczak, Brand Manager Gatta Active.

Wszystkie produkty termoaktywne z kolekcji Gatta Thermoactive zostały wykonane z włókna, które łączy zdolność szybkiego odprowadzania wilgoci na zewnątrz z izolacją cieplną. Dzięki temu skóra pozostaje sucha, a my nie marzniemy. Dodatkowo bielizna Gatta Active posiada właściwości bakteriostatyczne, co pozwala zachować równowagę bakteryjną bez względu na intensywność wysiłku fizycznego czy warunki pogodowe.

[nggallery id=2439]

Bielizna termoaktywna od Gatty Active to rozwiązania zapewniające komfort cieplny, zarówno dla miłośników sportów zimowych, jak i tych, którzy decydują się na codzienne ćwiczenia na świeżym powietrzu. W kolekcji znajdują się produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki bieliźnie Gatta Active Thermoactive zimą nie musimy rezygnować z ulubionych sportów.

Ceny bielizny termoaktywnej Gatta Active wahają się od od 49,90zł do 199,90zł.

2018-03-14T09:58:02+00:009 lutego 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: