Strona główna » Blog » Bielizna pełna kwiatów

Bielizna pełna kwiatów

Kwiaty, które wyglądają tak realistycznie, jakby wyszły właśnie spod pędzla artysty. Pełna wdzięku, kobiecości i radości kolekcja Felicyty od Gossarda wchodzi właśnie do salonów marki!

Bielizna w kwiaty króluje kolejny sezon. Nosimy ją w wersjach romantycznych i pastelowych z drobnym nadrukiem, ale i nasyconych, z dużymi wzorami o graficznym charakterze. U Gossarda chłodny błękit w zestawieniu z ciepłym różem połyskuje na delikatnej satynie zdobionej misterną koronką. Niebanalnie kolory w tonacji różanej i turkusowej wywołują emocje związane z powrotem do młodości, zabawy, niezobowiązującego flirtu i fantazji. Bezpretensjonalna kolekcja Felicyty uwodzi swoją prostotą nie gorzej niż najbardziej zmysłowa bielizna. W czym tkwi sekret?

Wyrazistość barw została doskonale zestawiona z delikatną konstrukcją stanika oraz misternymi, koronkowymi wykończeniami. Biustonosze z kolekcji Felicyty nadają piersiom idealny kulisty kształt, dlatego idealnie nadają się pod bluzki z dużym dekoltem. Dodatkowe wkładki i fiszbiny oparte na systemie Ultra Fit podnoszą piersi i sprawiają, że biust wydaje się większy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom staniki z kolekcji Felicity doskonale zbierają również piersi, tworząc efekt „dolinki”. Uzupełnienie kolekcji stanowią figi, dostępne w różnych modelach takich jak klasyczne brazyliany, szorty oraz modelujące figi.

Całość sprawia wrażenie wygody i praktycyzmu. Wśród tych argumentów trudno znaleźć kobietę, która nie chciałaby skosztować tej bieliźnianej słodyczy!

[nggallery id=4870]

2013-07-01T05:17:26+00:001 lipca 2013|Moda|