Strona główna » Blog » Bielizna, która rzeźbi mężczyznę

Bielizna, która rzeźbi mężczyznę

Choć historia bielizny modelującej dla pań jest znacznie dłuższa od historii takiego wynalazku dla mężczyzn, dzisiaj panowie nie są dyskryminowani w tej kwestii. Także dla nich powstaje bielizna, która nie tylko świetnie nosi się, ale także pomaga świetnie wyglądać. Marks & Spencer proponuje modelujące podkoszulki i bokserki.

Bielizna linii Bodymax™, bo o niej mowa, dzięki specjalnie opracowanej technologii i nowoczesnym rozwiązaniom krawieckim pozwala panom ukryć zbędne kilogramy, a także „wyrzeźbić” sylwetkę.

Płaski brzuch
Jeśli mężczyzna marzy o szczuplejszej sylwetce, powinien zaopatrzyć się w podkoszulki Bodymax™. Efekt murowany! A wszystko za sprawą niewidocznego podtrzymującego panelu oraz specjalnie wyprofilowanych szwów. Rozwiązania te sprawiają, że w takim podkoszulku sylwetka wysmukla się, a brzuch staje mniej widoczny, i to bez wciągania. W zależności od typu budowy obwód pasa zmniejsza się nawet o 5 cm! Podkoszulki shapewear dobrze przylegają do ciała i z powodzeniem można je nosić jako całodzienną bieliznę. Kupimy je w kolorach białym i czarnym, w wersji z lub bez rękawa, cena od ok. 57 zł.

Kształtne pośladki
Drugą propozycją modelującej bielizny dla panów od Marks & Spencer są bokserki, które nadają pożądany kształt pośladkom. Również tutaj zastosowano specjalny, wewnętrzny panel, który podnosi i kształtuje pośladki. A ponieważ materiał, z którego je uszyto, jest odporny na wilgoć i neutralizuje zapachy, łatwo w nich zachować świeżość przez cały dzień. Modelujące bokserki są już dostępne na Wyspach, mamy nadzieję, że niedługo dotrą również do polskich sklepów.

foto: Marks and Spencer

2018-03-14T11:58:43+00:005 stycznia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: