Strona główna » Blog » Bielizna do zadań specjalnych

Bielizna do zadań specjalnych

Choć ta bielizna nie rozmnaża złota i nie zapewnia idealnej pogody na wakacje, zasługuje na miano niezwykłej. Dlaczego? Bo rozwiązuje mnóstwo problemów.

Wyszczupla talię, trzyma w ryzach pupę, przedłuża obwód biustonosza, chowa się nawet pod najdziwniejszym dekoltem. Teraz, latem, gdy odsłaniamy więcej ciała niż zwykle, taka bielizna pozwala nam wyglądać naprawdę dobrze. A jeśli jesteśmy ekolożkami, pomoże nam nawet zadbać o środowisko!

Ekologiczna bielizna
Ekologiczna to za mało powiedziane! Autograph Leaves to pierwsza na świecie kolekcja bielizny, która jest zupełnie CARBON NEUTRAL!
Biustonosze i majtki z tej linii może z czystym sumieniem nosić najbardziej zielona ekolożka. Bielizna powstaje w ekologicznej fabryce na Sri Lance, która jest zasilana w dużej mierze energią słoneczną, wodną i emituje do atmosfery średnio o 30 % CO2 mniej niż inne fabryki bielizny.

By zniwelować ślad węglowy zostawiony przez tę kolekcję, Marks & Spencer odtwarza we współpracy z The International Rainforest Trust – lasy deszczowe na Sri Lance. 25 % nowych nasadzeń to drzewa owocowe lub takie, z których pozyskuje się przyprawy. Wpływy z ich sprzedaży zasilają domowe budżety ubogich, opiekujących się nimi farmerów.

Tę niezwykłą bieliznę będzie można kupić w Polsce już jesienią!

[nggallery id=1474]

foto: Marks & Spencer ©

2011-07-14T13:48:42+00:0014 lipca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: