zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Biała, Strzała i Gwiazdy

Biała, Strzała i Gwiazdy

W Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbyła się uroczysta premiera filmu „Biała i Strzała podbijają kosmos 3D„. W polskiej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Lis, na premierze pojawiło się gwiazd znacznie więcej, w większości ze swoimi pociechami.

Nic w tym dziwnego, w końcu animacja ta zapowiada się na prawdziwy przebój, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych „dzieci”, w czym zapewne też duża zasługa Bartosza Wierzbięty, scenarzysty dialogów w polskim dubbingu.

Biała, pies cyrkowy i Strzała, kundel uliczny – nie śniły nawet o podróży za granicę, a co dopiero o podboju galaktyki! Przezabawny zbieg okoliczności rzuci te dwa niezwykłe czworonogi w wir wielkiej przygody! Zanim jednak sięgną gwiazd zaliczą odjechany i karkołomny trening dla prawdziwych kosmonautów…
Wspaniała, malowniczo zrealizowana animacja wzrusza, zaciekawia i uczy, że nawet ktoś zupełnie od nas różny może zostać naszym najlepszym przyjacielem. Pokazuje, że razem, łatwiej wyplątać się nawet z największych tarapatów, że czasem warto oddać ostatnią kość, żeby zyskać kumpla na całe życie.

Zobacz galerię gwiazd, które przybyły na premierę filmu:

[nggallery id=48]

2010-09-16T11:13:02+01:0016 września 2010|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: