Strona główna » Blog » Bezpłatne konsultacje makijażowe w drogeriach Natura

Bezpłatne konsultacje makijażowe w drogeriach Natura

Z Naturą Dzień Kobiet nie kończy się 8 marca. Sieć drogerii zaprasza klientki na dwa wyjątkowe weekendy konsultacji kosmetycznych w dniach 17-26 marca. W 280 placówkach na terenie całej Polski odbędą się bezpłatne spotkania z ekspertami ds. wizażu, które pomogą w wyborze odpowiednich kosmetyków.

 

Marzec to miesiąc utożsamiany ze świętem kobiecości oraz stylu, dlatego drogerie Natura pragną w tym czasie zaproponować klientkom fachowe porady z zakresu makijażu. Wykorzystując kosmetyki marek dostępnych wyłącznie w Naturze – My Secret, Wet’n’Wild oraz Pierre René Professional – ekspertki udzielą praktycznych porad dotyczących codziennego make-up’u.

 

Indywidualne konsultacje pomogą w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych i makijażowych, dostosowanych do każdego typu urody. Doradcy piękna podpowiedzą m.in., jak dobrać odpowiedni podkład i kolor szminki do rodzaju cery, zdradzą tajniki konturowania twarzy, aktualne trendy makijażowe i inspiracje do wiosennych stylizacji.

 

Na uczestników wydarzenia czekać będzie również szeroki wybór kosmetyków w promocyjnych cenach. Od 16 do 29 marca wszystkie produkty makijażowe zostaną objęte zniżką sięgającą nawet -40%. Promocje obowiązywać będą we wszystkich drogeriach Natura i dotyczą wszystkich 17 marek makijażowych dostępnych w drogeriach Natura.

 

Udział w konsultacjach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji. Szczegółowe informacje na temat akcji można uzyskać w placówkach drogerii Natura w całej Polsce oraz na www.drogerienatura.pl. Dokładne adresy drogerii oraz godziny konsultacji wskazuje mapa umieszczona
na stronie internetowej.

 

2018-03-14T03:44:56+00:0017 marca 2017|Uroda|