Strona główna » Blog » Bezpłatne badania serca

Bezpłatne badania serca

W sobotę 11 czerwca każdy klient Portu Łódź będzie mógł poddać się bezpłatnym badaniom kardiologicznym. Uczestnicy akcji „Zadbaj o swoje serce!” będą mogli także skonsultować się z lekarzem i wspólnie z ekspertem zaplanować odpowiednią dla swojego serca dietę.

Przed wyjazdem na wakacje warto sprawdzić stan swojego zdrowia. Z myślą zarówno o urlopowiczach, jak i łodzianach nieplanujących wyjazdu, w Porcie Łódź odbędzie dzień pod hasłem „Zadbaj o swoje serce!”.

Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom Łodzi i regionu dostępu do lekarzy oraz zachęcenie do poddania się badaniom kardiologicznym.

Akcja „Zadbaj o swoje serce!” w Porcie Łódź potrwa w godzinach od 10.00 do 18.00.

Na stanowiskach zlokalizowanych przy salonie Saturn pacjenci będą mogli bezpłatnie wykonać badanie EKG i cholesterolu, obliczyć wskaźnik BMI, zmierzyć ciśnienie, otrzymać wskazania co do właściwej diety oraz sposobów zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze.

Organizatorzy przewidzieli również możliwość uzyskania diagnozy pod kątem stwierdzenia czynników zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego.

2018-03-14T11:08:01+00:0010 czerwca 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: