Strona główna » Blog » „Bezimienna” – I Pokaz Mody Fundacji S.O.S .Codzienność

„Bezimienna” – I Pokaz Mody Fundacji S.O.S .Codzienność

Chcemy zaprosić Państwa Na I Pokaz Mody Fundacji S.O. S. Codzienność pt. Bezimienna

Pokaz dedykowany jest wszystkim Mamom, oraz kobietom w ciąży. Udział w nim biorą mamy ze swoimi dziećmi, chcemy przez to zaprezentować, że świat mody to nie tylko kolorowe czasopisma, i kolekcje dedykowane Celebrytom.

Codzienność daje nam, trudne do przewidzenia sytuacje, w których nie chcemy wyglądać pospolicie. My proponujemy drobne zmiany, i dodatki w których każdy poczuje się dobrze. U Nas można zaprojektować swój unikatowy ubiór, można łączyć zestawienia, proponujemy modę na styl Vintage. Tu prawdziwe dzieło powstaje z chwili przypadku, niespodziewanie. Tu nie ma granic, schematów i barier. Proponujemy nową linie nazwaną Bezimienna dla Kobiet w ciąży z lnu i nie tylko. Przygotowaliśmy też serie sukienek i tunik dla każdego o nazwie Everyday’s.

U Nas uniwersalność kolorów i kroju, daje duże możliwości łączenia ich, np. z kreacją do pracy, na spacer, czy chociażby na leniuchowanie przed telewizorem. Nic nie krępuje ruchów nie ogranicza. Ponieważ zbliża się karnawał proponujemy również Naszą kolekcję pod nazwą Scrap. Na ten okres przygotowaliśmy kilka sukien wieczorowo-balowych.

Wszystko to, oraz wiele ciekawych prac będzie można zobaczyć na Naszym Pokazie 04. 12. 2011 o godzinie 12 00 w MDK „Muflon” w Sobieszowie. Wstęp wolny. Ponadto będzie miła zabawa dla dzieci, przewidujemy różne atrakcje.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Fundacji S.O.S. Codzienność oraz pod nr telefonu 698 498 972

Zobacz również: więcej na temat Fundacji w naszym serwisie, który jest patronem medialnym Pokazu!

2018-03-14T10:17:55+00:0023 listopada 2011|Moda, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: