Strona główna » Blog » Bez czego celebrytki nie wyobrażają sobie treningu?

Bez czego celebrytki nie wyobrażają sobie treningu?

Razem z Panache Sport przedstawiamy 5 kroków potrzebnych do uzyskania idealnej figury! Ilustrujemy go zdjęciami gwiazd, które wybrały ten rewolucyjny biustonosz sportowy – m.in. Kristiny Rihanoff – gwiazdy brytyjskiego Tańca z gwiazdami, polskiej gimnastyczki – Marioli Bojarskiej-Ferenc. Są wśród nich także Anna Dereszowska, Katarzyna Figura, Aleksandra Kisio, Katarzyna Cichopek, Izabela Janachowska, Marysia Góralczyk i wiele innych pań.

5 KROKÓW DO IDEALNEJ FIGURY

Wiosna to pora roku, kiedy naturalnie wzrasta nasza aktywność fizyczna. Budząca się przyroda pozytywnie nastraja nas do życia. Wtedy właśnie warto zadbać o swoją kondycję, bo każda z nas wie, że na wakacyjne ciało pracuje się już wiosną.

KROK PIERWSZY: MOTYWACJA

Postanów sobie, że wreszcie zrobisz coś dla siebie. To idealny moment na zregenerowanie organizmu po długiej zimie. Porządna dawka snu, uzupełniona odpowiednim jedzeniem i ćwiczeniami fizycznymi sprawią, że poczujesz się naprawdę wspaniale. Już dziś możesz rozpocząć trening swojego ciała. Postanów sobie, że będziesz najbardziej upartą, wytrwałą i nieustępliwą kobietą świata!

KROK DRUGI: ZAINWESTUJ W SPRZET

Pamiętaj, aby zainwestować w sprzęt. Na pewno zobaczysz różnicę podczas ćwiczeń w profesjonalnych butach, czy biustonoszu przeznaczonym do ćwiczeń. Będziesz mogła zapomnieć o podskakującym biuście, czy otarciach. Przekonały się o tym kobiety na całym świecie wybierając do ćwiczeń bieliznę marki Panache Sport. Kristina Riahanoff, tancerka o światowej sławie, podkreśla, że nie wyobraża sobie treningu bez tego biustonosza. Także polska gimnastyczka Mariola Bojarska Ferenc zaufała biustonoszowi Panache Sport.

KROK TRZECI: ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE

Dlaczego noszenie biustonosza w odpowiednim rozmiarze podczas ćwiczeń jest tak ważne? Na pewno zauważyłaś, że na przykład podczas biegania twoje piersi bardzo podskakują. Jest to spowodowane tym, że nie ma tam mięśni, a jedynym podtrzymaniem są skóra i więzadło Coopera. Jeżeli biust nie jest odpowiednio zabezpieczony, to podczas ćwiczeń narażony jest na poważne uszkodzenia. Biustonosz Panache Sport Pink to doskonały biustonosz sportowy, który redukuje ruch biustu podczas wysiłku aż w 83%. To najbardziej zaawansowany produkt dostępny, aż do miseczki H już od 60cm do 90cm pod biustem. Działa jak „ręce podtrzymujące piersi” – zapobiega podskakiwaniu, ale nie spłaszcza biust.

KROK CZWARTY: WYBÓR ZAJĘĆ

Znajdź swoją ulubioną formę aktywności. Zajęcia nie tylko będą stanowiły odskocznię od pracy, ale pomogą Ci się także zregenerować. Nie ma lepszego sposobu na poprawienie sobie humoru niż ćwiczenia fizyczne, podczas których wytwarzają się hormony szczęścia – endorfiny. Biustonosz Panache Sport Pink nadaje się do uprawiania każdego rodzaju sportu. Tak samo wspaniale utrzymuje biust zarówno podczas biegania, gry w tenisa czy jazdy konnej.

KROK PIĄTY: PRZYJACIÓŁKA

Najbardziej sprawdzoną metodą na wytrwanie przy ćwiczeniach jest namówienie na nie swojej przyjaciółki. Nawzajem będziecie motywować siebie do działania, a czas na przyjemnie zleci wam na rozmowach. Jeżeli chcecie zadbać o modny wygląd na siłowni powinnyście wybrać biustonosz Panache Sport w limitowanej różowej edycji. Dzięki tkaninie z lekkiej mikrofibry biustonosz, która odprowadza wilgoć od skóry będziecie miały poczucie komfortu podczas ćwiczeń, a oddychające panele wspomagają utrzymanie optymalnej temperatury ciała, tak ważnej w czasie wysiłku fizycznego. Gładkie wykończenie zapewnia idealne przyleganie do ciała i znakomicie prezentują się pod odzieżą sportową. Biustonosz Panache Sport Pink ma nie tylko świetny sportowy charakter, ale także stanowi ważny element kampanii społecznej „Dotykam = Wygrywam”. Kampania ma zachęcić kobiety do regularnego badania piersi. Ponadto 10% ze sprzedaży każdego biustonosza Panache Sport Pink zasila konto fundacji Rak’n’Roll.

IDEALNA FIGURA

Rezultaty zmiany swojego stylu życia możesz już zauważyć po 30 dniach. Dlaczego? Właśnie tyle potrzebuje twój organizm, aby coś stało się twoim nawykiem. Czas mija tak czy inaczej, a jeśli podejmiesz codziennie nawet niewielki wysiłek z biustonoszem Panache Sport Pink zrobisz coś dla siebie. Efekt? Poprawi się nasza figura, a my będziemy czuły się swobodnie, a przy tym wyglądały seksownie. Czy można chcieć czegoś więcej?

[nggallery id=4414]

[nggallery id=4415]

Adresy sklepów, a także więcej informacji na temat biustonosza Panache Sport Pink znajduje się na stronie panache-lingerie.com.

2013-03-27T15:44:32+00:0028 marca 2013|Gwiazdy, Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: