zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Beauty-Art przygotuje finalistki Campus Girls 2012

Beauty-Art przygotuje finalistki Campus Girls 2012

Szkoła wizażu Beauty-Art przygotuje finalistki Campus Girls 2012 do sesji zdjęciowej.

Campus Girls 2012 wspiera sześciu wyjątkowych partnerów, jeden z nich to szkoła wizażu Beauty-Art prowadzona przez mgr Beatę Małachowską. Konkurs Campus Girls 2012 związany jest z partnerami, którzy zajmują się modą i urodą od długich lat, dzięki czemu doskonale znają tajniki branży modowej.

Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Beata Małachowska, która swoją wiedzę w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji zdobywała we Francji i Niemczech. Ukończyła renomowane szkoły zagraniczne w Paryżu, Hamburgu i Dusseldorfie. Przez lata pracowała, jako wizażystka dla marki CHRISTIAN DIOR i CHANEL, gdzie tworzyła wizerunek firmy malując na pokazach trendów makijażu oraz dla największych czasopism kolorowych.

Szkoła BEAUTY-ART istnieje na rynku Polskim już 20 lat. Jest pierwszą placówką powstałą w Polsce kształcącą  wizażystów i stylistów wizerunku. Szkoła cieszy się ogromnym powodzeniem wśród miłośników sztuki makijażu.

Obecnie kształcenie w kierunku wizażu jest bardzo popularne – Pani Beata Małachowska wyjaśnia, z czego to wynika:  „Od kilku lat lansowany w mediach wizerunek celebrytów, posiadających swoich prywatnych wizażystów, skusił wiele młodych (i nie tylko) osób do kształcenia się w zawodzie wizażysty. Wizażystów poszukują koncerny kosmetyczne, perfumerie, prasa i telewizje oraz  agencje modelek i firmy producenckie realizujące programy telewizyjne, seriale i videoklipy. Wśród naszych studentów mamy nie tylko młode osoby po maturze, ale także osoby dojrzałe posiadające wyuczony zawód, ale szukające spełnienia zawodowego wśród barwnego świata kosmetyków. Są to panie księgowe, psycholożki, prawniczki i całe spektrum zawodów, które na jakimś etapie rozczarowały się i osoby te skierowały swoje kroki do nas, do Beauty-Art.”

Dla młodych ludzi, rozpoczynających swoją karierę zawodową, wyuczenie się zawodu wizażysty może być dochodową pracą, a dla osób, które spełniają się już w innych dziedzinach życia może stać się ekscytującym hobby, odskocznią od codzienności. Interesujące jest, to że wśród uczniów szkoły Beaty-Art znajdują się także mężczyźni:

„Wśród naszych studentów są także mężczyźni, ale oni najczęściej kształcą się w zawodzie wizażysty jako uzupełnienie lub rozszerzenie swojego wykształcenia. Są to głownie fryzjerzy i styliści pracujący już w branży modowej. Dzięki rozległym praktykom, które ma w ofercie nasza szkoła poszerzają swoje umiejętności i kontakty zawodowe.” – skomentowała założycielka Beauty-Art.

Warto zaznaczyć, że dzięki rozległym kontaktom szkoły uczniowie już w trakcie nauki uczestniczą w sesjach zdjęciowych i pokazach makijażu w prestiżowych perfumeriach zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i kontakty.

Od wielu lat owocnie rozwija się współpraca placówki z czasopismami z modą, z agencjami modelek, gdzie Beauty-Art tworzy kompleksową obsługę w zakresie makijażu i stylizacji. Uczniowie szkoły uczestniczą w pracach przy sesjach zdjęciowych, animacjach firm kosmetycznych, wyborach Miss Polonia, Miss Uniwersum, konkursie THE LOOK OF THE YEAR oraz licznych pokazach mody.

Zajęcia i warsztaty prowadzone są przez współpracujących ze szkołą wybitnych makijażystów, stylistów, charakteryzatorów teatralnych, telewizyjnych, filmowych, fotografików i projektantów mody. Absolwenci szkoły pracują dla renomowanych firm kosmetycznych, telewizji, czasopism kobiecych, świata mody i reklamy oraz na potrzeby show-biznesu w kraju i za granicą.

Placówki szkoły wizażu Beauty-Art znajdują się w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.

[nggallery id=2025]

fot. www.beautyart.pl
prezentowane zdjęcia są pracą semestralną lub dyplomową uczennic Beauty-Art

Campus Girls to projekt serwisu Students.pl.
Strona internetowa: www.CampusGirls.pl
Dołącz do fanów na Facebook: www.facebook.com/CampusGirlsPL

PARTNERZY: Lewanowicz Photography, New Age Models, MAKATA, Oriflame, Beauty-Art, Vidoq Studio
Patroni promocji: Multikino, W-spodnicy.pl, Sophisti.pl, Radio Sfera, Radio Kampus, klub Capitol, klub MASKA, Studenckie Forum Business Centre Club, AIESEC Polska, Samorząd Studencki UMK, Klub Rewolucja w Toruniu, Magiel, „Co, gdzie, kiedy w Czestochowie”, Infostudent, ModaiJa.pl, Studentnik, KampusTV.

Partnerzy wspierający: Klub Capitol, Klub MASKA

2018-03-14T10:22:13+01:008 listopada 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: