Beata Sadowska w wyjątkowej sesji dla Imperium Kobiet

Strona główna » Blog » Beata Sadowska w wyjątkowej sesji dla Imperium Kobiet

Beata Sadowska w wyjątkowej sesji dla Imperium Kobiet

Znana dziennikarka radiowa i prezenterka Polsat Cafe Beata Sadowska jest bohaterką najnowszej okładki ekskluzywnego magazynu dla pań IMPERIUM KOBIET. Autorem zdjęć jest Robby Cyron, znany warszawski fotograf na co dzień pracujący z gwiazdami polskiego show biznesu.

Beata Sadowska w wywiadzie dla magazynu IK opowiada o smakach dzieciństwa, początkach pracy w telewizji, a także zdradza jak wygląda jej zdaniem idealny mężczyzna.Na pytanie redaktor naczelnej IK Ilony Adamskiej, jakich mężczyzn lubi odpowiada:  – Najseksowniejszym organem faceta jest mózg, więc inteligentnych i z poczuciem humoru. Z pasją. Ważne, żeby lubili sport. Nie chodzi mi o przesadne dbanie o sylwetkę, ale o aktywność zamiast zalegania na kanapie. Mój facet musi kochać zwierzęta, bo w domu zawsze są cztery łapy. Ach, i jeszcze jedno – mężczyzna nie może być małostkowy. To cecha, z którą mi nie po drodze. 

Wywiad do przeczytania w najnowszym numerze Imperium Kobiet i na http://www.ikmag.pl/miesiecznik/wywiady/juz_nie_musze_byc_najlepsza_wywiad_z_beata_sadowska.html
[wooslider slider_type=”attachments” thumbnails=”true”]
2018-03-14T07:41:36+00:0027 grudnia 2013|Gwiazdy|