Strona główna » Blog » Baza pod cienie – kolory głębsze i bardzie wyraziste przez cały dzień

Baza pod cienie – kolory głębsze i bardzie wyraziste przez cały dzień

Ile razy pomyślałyśmy, że cień do powiek jest tylko na chwilę a zbiegiem dnia roluje się i zaciera ? Firma VERONA Products Professional wprowadza w sierpniu 2012 nowość – bazę pod cienie marki INGRID. To kosmetyk nie tylko dla profesjonalistów! Dzięki bazie cienie do powiek będą trwalsze, a ich kolor stanie się bardziej wyrazisty. A właśnie o to nam chodzi w perfekcyjnym makijażu.

Ten mały, niepozorny kosmetyk działa wielozadaniowo. Nie tylko wygładzi i rozjaśni skórę powiek, zatuszuje niedoskonałości, ale przede wszystkim sprawi, że cienie nie będą się obsypywały ani rolowały na powiekach. To dzięki substancjom filmotwórczym, które nadają efekt tzw. long-lasting. Pozwalają na długotrwałe utrzymanie się cieni na powiece. Z pewnością pomogą w utrzymaniu idealnego makijażu przez cały pracowity dzień a nawet na wieczornej randce z ukochanym lub nocnym wypadzie do klubu z przyjaciółmi.

Składniki aktywne, które można odnaleźć w nowej bazie pod cienie Ingrid to między innymi Olej z oliwek. Ten zawiera kwas oleinowy, linolowy i palmitynowy, które wnikają w głębokie warstwy skóry i odżywia ją. Dzięki działaniom olejku, skóra pozostaje nawilżona, miękka i wygląda zdrowo. Olej z oliwek jest polecany szczególnie do skóry suchej. Dodatkowo Wit. E chroni przed wolnymi rodnikami, zmniejsza wrażliwość na promieniowanie UV.

Cena: ok 12 zł
Pojemność: 6,5 g

2018-03-14T09:22:12+00:0017 sierpnia 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: