Strona główna » Blog » Baw się modą koncertowo!

Baw się modą koncertowo!

Właśnie przyszło lato a wraz z nim sezon muzycznych imprez plenerowych. Największe gwiazdy już myślą o swoich scenicznych kreacjach. A Ty? Przygotuj się! By nie tylko bawić się ale i wyglądać koncertowo!

Muzyczne eventy to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale także do zaprezentowania swoich ulubionych, letnich outfitow! Niskie temperatury nie ograniczają już Twojej wyobraźni a niespodziewany, ciepły deszcz czy palące słońce tylko ja pobudzają!

Wybierając się na koncert myślimy przede wszystkim by ubranie było wygodne, od wielu jednak sezonów tego typu imprezy to także nieformalne pokazy street fashion. Jak więc się ubrać? W tym sezonie odkrywamy więcej ciała niż zwykle. Niezwykle popularne są odsłaniające pępek, krótkie koszulki, oraz denimowe szorty nieprzyzwoicie podkreślające pośladki. Idealne zestawienie stworzą nieprzemijające rzymianki, które w połączeniu z pakowna, skórzaną sakwa, nadadzą zestawowi charakteru boho, królującego tego lata na europejskich ulicach. Postaw też na charakterystyczne dodatki i nie bój się kolorowych akcentów, które ożywią cały zestaw. A co najważniejsze- baw się dobrze w świetnym stylu!

Martyna Pańczak

 

2018-03-14T11:03:19+00:0023 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: