One Star Platform

Baw się kolorami z One Star Platform Colorblock od Converse

Podwyższona podeszwa to za mało, żeby się wyróżnić? Co powiesz na odważny kolor na pięcie? Ten wyrazisty detal sprawi, że nie przejdziesz niezauważona. Najnowsza kolekcja One Star Platform Colorblock to połączenie unikalnego looku, swobody i kobiecości, o czym przekonują utalentowane wokalistki: Mabel Mcvey i Tove Lo. Obie artystki są twarzami wiosennej kampanii Rated One Star.

Płócienna cholewka z charakterystyczną gwiazdą po bokach, okrągłe, białe sznurówki i platforma, która dodaje wzrostu to nie jedyne detale wyróżniające te buty. Szczególną uwagę zwraca podeszwa, która posiada trzy bloki kolorystyczne. Nadaj swojej stylizacji niepowtarzalnego charakteru! 

Kolekcja Converse One Star Platform Colorblock jest dostępna w wersji niskiej w trzech wersjach kolorystycznych: barely grape / rush coral / white, blue tint / blue chill/white, white / bright poppy / white.

Znajdziecie ją w sklepach Converse w Warszawie w Galerii Mokotów i Arkadii, w Krakowie w Serenadzie i Galerii Krakowskiej, w Trójmieście w Rivierze i Galerii Bałtyckiej, we Wrocławiu we Wroclavii, w Łodzi w Manufakturze, w Poznaniu w Posnanii i wybranych sklepach partnerskich.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również