Barokowo w karnawale - ModaiJa

Barokowo w karnawale

Strona główna » Blog » Barokowo w karnawale

Barokowo w karnawale

Przepych i dodatki na „bogato” to nieodłączny element stylu barokowego. W bieliźnie to przede wszystkim koronki, falbanki, ozdoby oraz wszelkiego rodzaju wiązania oraz sploty. Tropem stylu, który opanował wybiegi Christiana Diora, Balmaina oraz Just Cavali Axami prezentuje swoją linię karnawałowych kompletów bielizny.

Barokowe propozycje Axami to przede wszystkim bogato zdobione gorsety i zestawy bielizny z m in. ozdobnymi pasami do pończoch. Wśród kompletów bielizny znajdują się również zestawy wzbogacone o elementy biżuteryjne, w tym z kryształkami Swarovskiego. Głęboki fiolet, zmysłowa czerń, złoto i błysk srebrnych cyrkonii to motywy przewodnie wszystkich zestawów.

W połączeniu z koronkami, niezliczonymi warstwami tiulowych falbanek oraz satynowymi tasiemkami komplety Axami wprowadzą barok w każdą karnawałową garderobę. Projektanci marki zadbali również o przepych dodatków- pasy do pończoch, opaski oraz rękawiczki. Propozycje bielizny Axami to luksus i kobiecość, który wodzi na pokuszenie zarówno kobiety jak i mężczyzn.

[nggallery id=522]

2010-12-21T08:58:49+00:00 21 grudnia 2010|Moda|