Bajkowe buty: Puma x Ulica Sezamkowa

Strona główna » Blog » Bajkowe buty: Puma x Ulica Sezamkowa

Bajkowe buty: Puma x Ulica Sezamkowa

Motywy ze znanych i lubianych bajek coraz częściej stanowią źródło inspiracji dla marek modowych. Nic w tym dziwnego – niezależnie od tego, ile mamy lat, lubimy wracać do najwspanialszych wspomnień z dzieciństwa. Po jedno z nich właśnie sięgnęła marka Puma, w której ofercie pojawiły się buty z postaciami z „Ulicy Sezamkowej”.

Nie tylko dla najmłodszych

Bajkowe inspiracje możemy spotkać w kolekcjach wielu brandów. Asics niedawno stworzył wspaniałe sneakery, które nawiązywały do premiery filmu Disneya „Piękna i Bestia”. W ofercie Vansa nie brakowało motywów między innymi z „Toy Story”. Co ciekawe ten trend nie dotyczy wyłącznie butów dla dzieci! Wręcz przeciwnie, coraz częściej takie obuwie z bajkowymi postaciami jest dedykowane dorosłym klientom. Dlaczego warto je nosić? Żeby przełamać stereotypy i pokazać swój dystans do świata mody, którego w codzienności często nam brakuje! Nie ma nic lepszego od ubrania do pary dżinsów zwariowanego t-shirta czy właśnie butów sportowych w soczystych barwach, które nawiązują do naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. To dlatego nowa kolekcja Pumy ma ogromne szanse na wielki sukces! Więcej na temat tej kolaboracji przeczytacie na kupujemybuty.pl.

Co w ofercie?

Na początku w mediach pojawiła się wiadomość opatrzona zdjęciem czerwonych butów Pumy inspirowanych postacią Elmo. Z czasem jednak okazało się, że to nie jednorazowy wypust, lecz cała, limitowana kolekcja, w której zagoszczą wszyscy bohaterowie „Ulicy Sezamkowej”. Jako tło do tego modowego eksperymentu posłużyły dwa słynne modele butów Pumy, czyli Suede oraz Basket – obydwa niskoprofilowe, z płaską podeszwą z gumy. Tej wiosny zobaczymy więc Suede i Basket w bardzo nasyconych barwach, ale także w czerni i bieli, których cholewki ozdobią słynne stwory z Ulicy Sezamkowej. Będzie coś dla fanów Cookie Monstera, Elmo oraz wszystkich pozostałych postaci.

Artykuł opracowała redakcja serwisu kupujemybuty.pl.

Fot.: http://sneakernews.com/2017/03/08/puma-sesame-street-collection-release-date/

2018-03-14T03:39:51+00:00 21 kwietnia 2017|Styl|

Zostaw komentarz