Strona główna » Blog » Bajecznie kolorowa kolekcja marki Under Armour

Bajecznie kolorowa kolekcja marki Under Armour

Mój znajomy, prowadzący siłownię, twierdzi, że największy przyrost chętnych do ćwiczeń następuje przed długim majowym łykendem , a w statystyce górują kobiety. Ich oczekiwania są oczywiste: chcą uzyskać figurę idealną w ciągu kilku seansów, a najlepiej w ciągu jednego treningu.

Wiemy, że pozbycie się toksyn i zapasu tłuszczyku nagromadzonego w czasie, wyjątkowo długiego w tym roku, zimowego letargu, wymaga nieco więcej czasu i konsekwencji, ale niekoniecznie musi być udręką. Już starożytni mieli świadomość, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, o czym powinniśmy pamiętać po raz kolejny wybierając pilota i czipsy.

Wysiłek fizyczny korzystnie wpływa nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł, zatem : PO PROSTU ĆWICZ!. Nie musisz wybierać dyscypliny, którą uprawia przyjaciel lub przyjaciółka. Wybierz coś, co sprawi Ci przyjemność, zwłaszcza, że na polskim rynku pojawiła się nowa kolekcja amerykańskiej marki Under Armour, która produkuje ubrania treningowe do każdej dyscypliny sportu. Kultowa i bardzo popularna w USA ( trenuje w niej sam Michael Phelps i znana , ostatnio głównie ze skandalu towarzyskiego, Lindsey Vonn), znajduje uznanie coraz większego kręgu miłośników ruchu w naszym kraju. Under Armour produkuje odzież z wysokiej jakości tkanin technicznych, które gwarantują właściwy transport wody podczas treningu i nie tylko…

Dodatkowym atutem ubrań UA jest ich modowość! W najnowszej kolekcji znajduje się wiele modeli w najmodniejszych w tym sezonie kolorach fluo, w których z całą pewnością łatwiej będzie dążyć do idealnej sylwetki i zdrowego ducha.

[nggallery id=4521]

Kolekcja Unadre Armour dostępna tu: www.mmsport.com.pl

2013-04-17T08:57:31+00:0017 kwietnia 2013|Moda|