z Givenchy

Bądź piękna na wiosnę z Givenchy!

L’INTEMPOREL GLOBAL YOUTH SMOOTHING EMULSION
Kompleksowa pielęgnacja przeciwko oznakom starzenia – wygładzająca a emulsja do twarzy

PRZECIWSTARZENIOWA PIELĘGNACJA O WYJĄTKOWYCH WALORACH ZMYSŁOWYCH

W formule L’Intemporel Global Youth Smoothing Emulsion podjęto wyzwanie połączenia skuteczności działania przeciwstarzeniowej gamy L’Intemporel z niezwykle miękką i jedwabistą konsystencją.

Nowy produkt ma kuszącą formułę, która jest lekka i delikatna, i przekazuje skórze wszystkie swoje walory, zanim wniknie w nią niepostrzeżenie. Dzięki innowacyjnej konsystencji i skutecznej recepturze L’Intemporel Global Youth Emulsion dostarcza skórze idealnie skoncentrowaną dawkę składników przeciwdziałających jej starzeniu się, aby ją rewitalizować. Jednocześnie zapewnia komfortowe wrażenie, że skóra pozostaje naturalna. Jest zatem idealnym zamiennikiem dla kremu w letnie dni, zwłaszcza, że oferuje efekt intensywnie chłodzący!

Wiemy, że im bardziej atrakcyjny dla zmysłów jest produkt pielęgnacyjny – dzięki przyjemnej konsystencji, delikatnemu zapachowi i subtelnej barwie – tym więcej kobiet z radością będzie go stosować każdego dnia. Regularna aplikacja jest bardzo ważna, tak aby wszystkie składniki kompleksu Timeless Blend miały wystarczająco dużo czasu na przeciwdziałanie starzeniu się skóry.

Dzięki produktom, które łączą dowiedzioną skuteczność działania z coraz bardziej zmysłowymi walorami formuły, L’Intemporel oferuje gamę produktów pielęgnacyjnych, które opracowano specjalnie z myślą o zaspokajaniu potrzeb współczesnych kobiet.

Kompleks Timeless Blend: centralny punkt innowacji Laboratoriów Givenchy

Powstał na skutek połączenia trzech cząsteczek posiadających właściwości przeciwstarzeniowe z innowacyjnym składnikiem. Kompleks Timeless Blend to bardzo ważna innowacja Laboratoriów Givenchy, która ma na celu ukazywanie piękna  dzień po dniu …

Kompleks Timeless Blend…
…wykorzystuje moc światła za pomocą IR-Sensitive.

Tę inteligentną cząsteczkę, uzyskaną na drodze biotechnologii, aktywuje ciepło podczerwone, które dociera do skóry codziennie, gdy jest wystawiona na działanie światła. Jak działa IR-Sensitive? Wykorzystuje energię światła podczerwonego – o którym wiadomo, że przyspiesza proces starzenia – w pozytywny sposób. IR-Sensitive gwarantuje skórze jędrność i elastyczność *.

… pomaga skórze chronić samą siebie dzięki stabilnej pochodnej witaminy E.
Kompleks Timeless Blend zawiera pochodną witaminy E, która chroni naskórek. Ten aktywny składnik, znany z właściwości odżywczych, wzbogaca formułę produktu, aby przywrócić twarzy blask poprzez wzmocnienie mechanizmów samoobrony skóry.

…zwalcza wolne rodniki za pomocą polifenoli zamkniętych w kapsułkach.
Cząsteczki te zamknięto w kapsułkach, aby zachować je w stanie nienaruszonym dopóty, dopóki nie znajdą się na skórze, gdzie mogą w najbardziej skuteczny sposób przeciwdziałać mechanizmom odpowiedzialnym za przedwczesne starzenie *.
…wypełnia skórę i wygładza rysy za pomocą kwasu hialuronowego o niskiej masie cząsteczkowej
Kwas hialuronowy, naturalnie występujący w skórze, to silnie nawilżająca substancja, która pomaga wygładzić zmarszczki i drobne linie. Chroni i rewitalizuje skórę, dzięki czemu twarz promienieje ponadczasową młodością.

* Testy in vitro

L’Intemporel Global Youth Smoothing Emulsion

Nakładanie produktu na skórę powinno być przyjemnym doznaniem. To dlatego Laboratoria Givenchy nieustannie wprowadzają innowacje, aby skoncentrować przeciwstarzeniową moc kompleksu Timeless Blend w coraz bardziej zmysłowych formułach. Dotyczy to produktu Global Youth Smoothing Emulsion, którego formuła łączy się z naskórkiem, aby w optymalny sposób rozpraszać w nim wszystkie cząsteczki przeciwdziałające starzeniu się skóry.

Konsystencja produktu: przyjemna, odświeżająca, komfortowa, łatwa do nakładania, itp. L’Intemporel Global Youth Smoothing Emulsion to autentyczna innowacja pod względem formuły, doceniona przez 97% * użytkowników. Lekka i jedwabista formuła ma mleczną konsystencję i delikatny zapach. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze błyszczącej i lepkiej warstwy. 92%* kobiet, które używały produktu codziennie przez miesiąc, było zachwyconych; uwielbiały jego jedwabiste wykończenie i uczucie komfortu, jakie pozostawia na skórze.

Korzystne działanie produktu:

Skóra jest dobrze nawilżona, wyraźnie gładsza i bardziej miękka dzięki działaniu wygładzającemu produktu (cienkie linie i zmarszczki ulegają redukcji o 43%**). Formułę wzbogacono o składniki rewitalizujące, które sprawiają, że skóra staje się promienna (jest o 71% bardziej świetlista i o 62% bardziej wyrównana **). Dzień po dniu zanikają oznaki starzenia, skóra odzyskuje jędrność i elastyczność (+49% **), a owal twarzy ma bardziej wyrazisty zarys ( +39% **). Pełnia blasku przywróconej młodości!

Sposób aplikacji:
Nakładaj emulsję L’Intemporel Global Youth Smoothing, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, na całej powierzchni twarzy i szyi rano i/lub wieczorem po aplikacji serum. Nanoś ją ruchami wygładzającymi ku górze, aby wzmocnić jej działanie ujędrniające. Lżejsza niż krem, ta delikatna i delikatna emulsja może zastąpić L’Intemporel Global Youth Silky Sheer Cream lub L’Intemporel Global Youth Divine Rich Cream dla uzyskania wrażenia intensywniejszej świeżości i lżejszego efektu.

* Badanie konsumenckie przeprowadzone z udziałem 60 kobiet; miesiąc stosowania
 ** Badanie kliniczne przeprowadzone na grupie 31 kobiet w wieku od 44 do 66 lat; 2 miesiące stosowania

L’Intemporel – gama unikatowych i zmysłowych produktów do pielęgnacji skóry, które w kompleksowy sposób chronią młodość skóry

Przygotowanie: L’Intemporel Youth Preparing Exquisite Lotion

Ten świeży tonik delikatnie rozbudza, nawilża, wypełnia i przygotowuje skórę do przyjęcia nakładanych potem produktów, aby optymalizować ich działanie. Jest to etap przygotowawczy w porannym i wieczorowym rytuale pielęgnacji skóry.

Estymowana średnia cena w perfumeriach: 261 zł

Sublimowanie: L’Intemporel Global Youth Essence Serum

To serum stanowi nośnik aktywnych substancji. Stosuje się je rano i wieczorem, aby dopełni
przeciwstarzeniowe działanie nakładanych potem produktów pielęgnacyjnych, zwłaszcza kremu.
Nagadamy je rano i wieczorem, aby dopełnić przeciwstarzeniowe działanie nakładanych po nim produktów pielęgnacyjnych, zwłaszcza kremu.

Estymowana średnia cena w perfumeriach: 653 zł

Regenerowanie: L’Intemporel Global Youth Creams

Krem na dzień można nakładać na twarz, szyję i dekolt. Produkt dostępny w dwóch wersjach: Silky Sheer Cream, aksamitny krem do wszystkich rodzajów skóry i Divine Rich Cream, bogaty krem do skóry, która potrzebuje większego komfortu. Obie wersje mają takie samo kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe: wygładzają, zagęszczają i rozświetlają skórę.

Estymowana średnia cena w perfumeriach:
L’Intemporel Silky Sheer Cream 609 zł
L’Intemporel Divine Rich Cream 653 zł

Wygładzanie: L’Intemporel Global Youth Smoothing Emulsion – NOWOŚĆ

Aby zachować uczucie naturalnej skóry, zamiast kremu na dzień można użyć wygładzającej emulsji. Jej płynna konsystencja wtapia się w skórę, dostarczając jej wszystkie zagęszczające, wypełniające i wygładzające składniki aktywne, które znikają niepostrzeżenie – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Estymowana średnia cena w perfumeriach: 608 zł

Rewitalizowanie: L’Intemporel Global Youth Foam Night Cream

Uwzględniając proces odnowy komórek, który zachodzi podczas snu, krem na noc pomaga skórze naprawić uszkodzenia, których doznała w ciągu dnia, i wzmacnia ją, tak aby mogła odpierać przyszłe ataki. Dodatkowa korzyść: niezrównana piankowa konsystencja, która rozpływa się na skórze.
Estymowana średnia cena w perfumeriach: 653 zł

Rozświetlanie: L’Intemporel Global Youth Sumptuous Eye Cream

Aby szerzej otworzyć oczy, nawet po bezsennej nocy, krem do pielęgnacji okolic oczu o świeżej i topniejącej konsystencji należy rozprowadzać delikatnym masażem ku zewnętrznym kącikom, a następnie lekko oklepywać skórę.

Estymowana średnia cena w perfumeriach: 383 zł

Upiększanie: L’Intemporel Global Youth Mask Duo

Opracowana z myślą dolnej części twarzy, maska w kształcie litery V (V-Shape Sheet Mask) napina zarys brody i żuchwy, a rozjaśniająca kremowa maska (Brightening Cream Mask) rozświetla czoło i kości policzkowe. Produkt pieszczotliwie pielęgnuje skórę stosowany raz w tygodniu. Można po niego sięgać częściej, by odżywić skórę w razie potrzeby. Inteligentny zestaw zapewnia kompleksowe działanie przeciwstarzeniowe w zaledwie 10 minut.

Estymowana średnia cena w perfumeriach: 445 zł

Produkty dostępne wyłącznie w najlepszych perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również