Strona główna » Blog » Bądź kolorowa, wyraź siebie

Bądź kolorowa, wyraź siebie

Wiosenne zakupy jeszcze nigdy nie były tak przyjemne, niedrogie i kolorowe! Długo wyczekiwana wiosna nareszcie nadeszła, a wraz z nią czas na zmianę garderoby. Od poniedziałku 22 kwietnia Lidl zaprasza na modowe zakupy – w ofercie znajdą się baleriny, jegginsy i bluzki. Baw się modą, dowolnie łącz kolory i czuj się świetnie wiosną!

Najnowsza oferta Lidla to okazja do zaprezentowania swoich pomysłów na lekkie, wiosenne stylizacje. Różne kolory i wzory można ze sobą ciekawie łączyć uzyskując modny, kolorowy efekt. Z taką różnorodnością nie ma miejsca na nudę w szafie! Pokaż jaka jesteś kreatywna i zaprezentuj swoje wiosenne stylizacje.

Ubierz się od stóp do głów, niedrogo, modnie i stylowo

Baleriny to buty niemal na każdą okazję – wygodne, eleganckie, a jednocześnie odpowiednie także na co dzień. Od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. W związku z tym, dla wszystkich ich miłośniczek, Lidl przygotował specjalną ofertę: baleriny w ośmiu wiosennych kolorach i dwóch rodzajach, klasycznym i z kokardką. Totalny „must have” także tej wiosny i baza wszelkich stylizacji – koniecznie zaopatrz się w kilka par modnych balerin!
Cena: Baleriny: 22 PLN / 1 para

Do balerinek świetnie pasują jegginsy, które w Lidlu dostępne będą aż w pięciu kolorach. Różne rodzaje bluzek – bez rękawów, z rękawami i w sześciu ciekawych wzorach dają dodatkowe możliwości łączenia i tworzenia rozmaitych zestawów. Najnowsza oferta Lidla to istny kolorowy zawrót głowy i swobodna wiosenna elegancja!
Cena: Bluzka: 22 PLN / 1 szt.
Cena: Jegginsy: 29 PLN / 1 para

[nggallery id=4529]

2013-04-19T02:30:31+00:0019 kwietnia 2013|Moda|

Może zainteresuje Cię również: