Bądź KEEN przez cały rok!

Strona główna » Blog » Bądź KEEN przez cały rok!

Bądź KEEN przez cały rok!

Jest kilka takich rzeczy, które można robić przez cały czas, bez względu na porę roku. Wycieczki, podróże, odkrywanie na nowo przyrody, a nawet błahe spacery – to czynności, które sprawiają że tworzymy nowe możliwości, potrafimy korzystać z dobrodziejstw natury oraz troszczymy się o otaczający nas świat i innych ludzi. Te trzy wartości- Create, Play, Care to filary, a zarazem filozofia outdoorowej marki KEEN, która istnieje właśnie dla takich jak Wy.

Już od 10 lat firma KEEN tworzy obuwie, które służy użytkownikom przez wszystkie pory roku, każdego dnia i w każdych warunkach. Dzięki wielu oryginalnym rozwiązaniom wynikających z troski o outdoorowych maniaków, możecie się cieszyć komfortem i zarazem bezpieczeństwem w każdym modelu obuwia KEEN. Uważamy że outdoor to po prostu miejsce bez ograniczającego nas sufitu, dlatego każda kolekcja składa się z butów przygotowanych na każdą ewentualność. Znajdziecie obuwie Trailhead – do zadań specjalnych, w których bez trudu pokonacie górskie zbocza, leśne labirynty czy zwykłe polne drogi. Jeśli zaś preferujecie kontakt z wodą to warto zaopatrzyć się w buty Waterfront, dzięki którym weekend nad morzem nie będzie już straszny. Z kolei obuwie z serii BLVD zainteresuje wielbicieli miejskiego pędu, którzy nie mają czasu na dalekie podróże, a zostają im jedynie długie spacery i odkrywanie uroków miasta po godzinach.

Produkty marki KEEN to buty, które zawsze warto mieć, od początku aż do końca roku. W każdym sezonie tak samo zadbają o wygodę i ochronę Waszych stóp. Poprzez różnorodne specyfikacje i rozwiązania techniczne możecie się cieszyć wspólnymi chwilami na łonie natury nie bacząc na pogodę czy teren. To właśnie dzięki autorskiej technologii Toe Protection, poprawiającej trakcję podeszwie, anatomicznie wyprofilowanej wkładce oraz wodoodpornym i oddychającym ekologicznym materiałom, buty KEEN gwarantują wam komfort i poczucie bezpieczeństwa( szczególnie w przypadku dzieci) o każdej porze roku. Wszyscy członkowie rodziny znajdą coś odpowiedniego dla siebie pod względem technicznym jak i estetycznym. Wiemy, że niezależnie czy akurat jest wiosna czy zima, chętnie wkłada się buty, w których wygodnie się chodzi, ale także dobrze się czuje i wygląda. A takie właśnie są buty KEEN – sportowe, stylowe, casualowe. Podążając za sezonowymi trendami każda kolekcja obfituje w najnowsze fasony, popularne wzory i najciekawsze kolory, których nie sposób nie zauważyć. W takich butach nie da się przejść obojętnie, nawet na turystycznym szlaku.

Odpowiadając sobie na postawione wcześniej pytanie, gdzie jest przyjemność, nie musicie się długo zastanawiać. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, włożyć buty KEEN i zbliżyć się do matki natury. Przestańcie się zastanawiać, zacznijcie odkrywać – bądźcie po prostu KEEN!

[nggallery id=5045]

2013-09-27T08:09:17+00:0027 września 2013|Moda|