Strona główna » Blog » Badania kobiecej ciekawości rozpoczęte

Badania kobiecej ciekawości rozpoczęte

Karolina Gliniecka

Co inspiruje młode Polki, jakie są ich ambicje, ciekawości, o czym marzą i czego chciałyby doświadczyć? Już we wrześniu poznamy odpowiedzi na te pytania. Na zlecenie „Ambasady Ciekawości Redd`s” TNS OBOP rozpoczął pierwsze w Polsce badanie kobiecej ciekawości. Akcję wspierają ambasadorki projektu: aktorka – Olga Frycz, dziennikarka – Zuzanna Ziomecka oraz blogerka – Karolina Gliniecka.

Celem badania jest poznanie kobiecej natury. Chcemy dowiedzieć się jakie są młode Polki, o czym marzą, czego są ciekawe, co je inspiruje. W efekcie powstanie wielopłaszczyznowy obraz współczesnej kobiety, jej ambicji, celów życiowych oraz ciekawości – mówi Tomasz Kanton Brand PR Manager Kompanii Piwowarskiej S.A.
Badanie będzie się składać z dwóch części – jakościowej oraz ilościowej. W ankiecie kobiety zostaną zapytane m.in. o swój stosunek do ciekawości, skrywane marzenia i ambicje oraz życiowe aspiracje. Przede wszystkim jednak pytania będą dotyczyły kobiecej ciekawości i jej natury… – Kobieca ciekawość doczekała się badawczej odsłony. Temat jest szeroki i nieoczywisty, a przez to bardzo pociągający i inspirujący – mówi Jowita Radzińska, Market Researcher TNS OBOP.

Olga Frycz

Działania Ambasady rozbudzają ciekawość setek młodych kobiet oraz Ambasadorek. – Z przyjemnością zgodziłam się na udział w projekcie. Ambasada sprawiła, że zajrzałam w głąb siebie i przyjrzałam się swoim ciekawościom. Mam nadzieję, że nasze działania zainspirują wszystkie młode kobiety – mówi Olga Frycz. Aktorka zdradziła również jaka jest jej największa „ciekawość”. – Najbardziej jestem ciekawa samej siebie! Chciałabym stanąć na chwilę obok i poprzyglądać się sobie z zewnątrz. Z drugiej strony jestem ciekawa innych – ludzi, ich kultur oraz nieznanych miejsc – wyznaje aktorka. Czyżby Olga Frycz planowała daleką podróż w nieznane? Być może już niebawem sama zainteresowana zdradzi więcej szczegółów na ten temat.

Wyniki badań poznamy już we wrześniu. Jesteście ciekawe?

Zuzanna Ziomecka, foto: Anna Bedyńska

2018-03-14T10:46:27+00:0028 lipca 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: