zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Backstage wiosennej kampanii RESERVED

Backstage wiosennej kampanii RESERVED

Tej wiosny RESERVED proponuje kolejną odsłonę kampanii „Beautiful Story”. Piękne historie dzieją się w najciekawszych zakątkach świata, marka zabiera nas w bajeczną podróż do RPA. Malowniczo położony Kapsztad stał się tłem sesji wizerunkowej, której gwiazdą w sezonie wiosna-lato 2012 jest Anne Vyalitsyna, rosyjska top modelka. Widziana obiektywem fotografa Angelo Pennetta przybliża nam swoją opowieść.

Po Annie Jagodzińskiej, Karmen Pedaru, Magdalenie Frąckowiak, Tobiasie Sorensenie, Sashy PivovarowejJayson’ie Ethalion’ie, w sesji zdjęciowej dla RESERVED swoją piękną historię opowiada jedna z najjaśniejszych gwiazd światowego modelingu- Anne Vyalitsyna. Prywatnie partnerka Adama Levine, wokalisty zespołu Maroon 5, top-modelka zachwyca swoją urodą, sposobem bycia i profesjonalizmem. „Anne jest przede wszystkim piękną kobietą. To powszechna cecha wszystkich top modelek. Mniej powszechne jest to, że Anna jest niesłychanie przyjazną osobowością, bardzo pogodną, otwartą i szczerą. Ma wszystkie cechy modelki, z którą chce się pracować: rozbrajający uśmiech, profesjonalne podejście do pracy oraz niesamowitą łatwość w zjednywania sobie ludzi na planie. W prestiżowym rankingu portalu models.com Anne znajduje się w pierwszej 20-tce najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Innymi słowy ideał…” – mówi Monika Kapłan- Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Piękna historia Anne to opowieść o potencjale marzeń. Od najmłodszych lat, celem młodziutkiej Rosjanki z Nizhny’ego Novgorodu był sukces w branży mody w wymiarze światowym, Anne w niespełna sezon od pierwszego lokalnego castingu z małego rosyjskiego miasteczka trafiła na wybiegi największych projektantów Paryża, Mediolanu i Nowego Jorku. Jest gwiazdą sesji okładkowych międzynarodowych edycji najbardziej prestiżowych czasopism i bohaterką największych kampanii reklamowych. W wiosenno-letniej sesji wizerunkowej dla Reserved, Annie Vyalitsynie towarzyszył model Luke Nel.

Do pracy nad realizacją najnowszej odsłony Beautiful Story zaproszono najlepszych. Za obiektywem stanął Angelo Pennetta- fotograf pracujący na co dzień z takimi osobowościami jak Claudia Schiffer, Lara Stone, Karolina Kurkova czy Natasha Poly. Estetyka zdjęć Angelo charakteryzuje się dużą lekkością i naturalnością obrazu przełamującą typowe kanony świata mody.

„Współpraca z Angelo była dla nas dużą przyjemnością. Angelo wniósł do projektu świeże spojrzenie na modę, a tym samym na RESERVED, duży profesjonalizm na planie oraz przyjazną atmosferę, która sprzyjała pracy zarówno modelki, jak i całej ekipie producenckiej” – dodaje Monika Kapłan- Gerc.

Za fryzury odpowiedzialny był londyńczyk Syd Hayes pracujący przy kampaniach reklamowych m.in. Alexandra McQueen’a i Iceberg.

Tym razem tłem opowieści był Kapsztad. Miasto położone na styku dwóch Oceanów, bez wątpienia miejsce magiczne. Tu Wschód  spotyka się z Zachodem. To idealna przestrzeń do opowiedzenia kolejnego rozdziału pięknej historii RESERVED.
Słoneczna pogoda i delikatny ciepły nadmorski klimat sprzyjały radosnej i rozluźnionej atmosferze na planie. Pozytywną energię, świetną zabawę, ale również wyjątkowe skupienie doskonale oddają materiały z backstage’u, przygotowane przez Joachima Johnsona. Na zdjęciach widać, że praca nad najnowszą kampanią RESERVED była dla całej ekipy czystą przyjemnością.

[nggallery id=2459]

Już wkrótce rozpocznie się kampania wizerunkowa BEAUTIFUL STORY RESERVED autorstwa Angelo Pennetta .

2012-02-12T09:18:24+01:0012 lutego 2012|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: