Strona główna » Blog » Babskie Swap Party, czyli Dzień Kobiet na bogato!

Babskie Swap Party, czyli Dzień Kobiet na bogato!

W Dzień Kobiet każda z nas chce być doceniana i rozpieszczana, dlatego zazwyczaj wybieramy kolację, kino, kwiaty, może zakupy! A gdyby tak odwrócić kolej rzeczy i zrobić coś dla swojej szafy!? Przewrócić ją do góry nogami i odświeżyć przed wiosną?

Tak drogie Panie! To właśnie 9 marca zapraszamy Was na Babski SWAP Party w Fu-Ku concept store we Wrocławiu! Początek marca to idealna okazja na odświeżenie i odgrzebanie swojej szafy po ziemie oraz zrobienie miejsca na nowe łupy na wiosnę.

Co trzeba zrobić? Wystarczy zgłosić swój udział i chęci, przyjść 9 marca na 11-tą do Fu-Ku i sprzedawać, bo swap to nie tylko wymiana, ale też sprzedaż. Jeśli macie ciuchy, które nie łatwo byłoby wam oddać, możecie je wycenić i czekać na kolejną zbłądzoną owieczkę, która skusi się na wasze sukieneczkę. Wymieniamy, sprzedajemy i stare ciuchy oddajemy! Bo przecież kto powiedział, że Dzień Kobiet ma trwać tylko jeden dzień? Zróbmy sobie własne święto!

*Zgłoście się już teraz na adres email: info@fu-ku.pl ilość miejsc nieograniczona, wstęp bezpłatny. Każdy musi zadbać o ekspozycję swojego towaru sam.

więcej na: https://www.facebook.com/events/164192257063121/

swap-

2018-03-14T08:26:21+00:001 marca 2013|Styl, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: