Strona główna » Blog » Artystyczna biżuteria z PAJACYKIEM od Lemoniq

Artystyczna biżuteria z PAJACYKIEM od Lemoniq

Marka LEMONIQ właśnie nawiązała współpracę z Polską Akcją Humanitarną, Janiny Ochojskiej. Została oficjalnym partnerem Akcji PAJACYK, programu dożywiania dzieci w szkołach. Specjalnie przygotowana linia biżuterii z dołączoną figurką małego Pajacyka już trafiła do sprzedaży. Każda zakupiona bransoletka czy naszyjnik wzbogacają konto PAH o 2,50 PLN – co jest równowartością jednego ciepłego posiłku dla dziecka.

LEMONIQ to polskie przedsiębiorstwo, które produkuje jedyną w swoim rodzaju, oryginalną, niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterie. Komponenty takie jak porcelana, srebro, pozłacane metale, skóry etc. używane w produkcji pochodzą z Europy, dzięki czemu są gwarantem doskonałej jakości. Unikalne wzory, bardzo krótkie serie, możliwość dopasowania rozmiaru oraz bogata kolorystyka – to zalety biżuterii hand made.

Pajacyk, zaprojektowany przez projektantów LEMONIQ w celu promowania Akcji, wykonany jest z posrebrzanego, any-alergicznego metalu. Biżuterie można zakupić w sklepie internetowym www.lemoniq.pl, w sklepie PAH www.sppach.org.pl oraz w wybranych salonach jubilerskich na terenie całego kraju.

2018-03-14T10:20:51+00:0014 listopada 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: