zegarmistrzlodz.com.pl

Art Live Fashion Krajewscy – zapowiedź

Strona główna » Blog » Art Live Fashion Krajewscy – zapowiedź

Art Live Fashion Krajewscy – zapowiedź

Ewa i Piotr Krajewscy, znani i uznani projektanci, przygotowują kolejne niezwykłe wydarzenie fashion, łączące w sobie elementy pokazu mody najnowszej kolekcji uzupełnionej oryginalnym obuwiem i biżuterią na sezon wiosna 2014, piękna zawartego w formie zabytkowych mercedesów i sztuki, wynikającej z pasji Piotra Krajewskiego do malarstwa.

Wieczór, który poprowadzi Filip Chajzer, obfitował będzie w liczne niespodzianki, o których organizatorzy mówią, że są rodem z Hitchcocka, a uświetni go obecność wielu zacnych gości, między innymi „Anny Wintour i Karla Lagerfelda’”.  Znając dotychczasowe osiągnięc ia modowe kreatywnej pary, możemy być pewni, że będzie to wydarzenie pełne mocnych wrażeń.

OPIS WYDARZENIA:
Sztuka, życie i moda to przenikające się wzajemnie pierwiastki, barwnie komponujące melodie wytworności i elegancji. To nierozerwalny kanon piękna. To piękno samo w sobie. Poznaj świat duetu Krajewskich i zobacz największe wydarzenie na polskiej scenie mody w roku 2013. ”ART LIVE FASHION KRAJEWSCY” na sezon wiosna – lato 2014 Na to niespotykane wydarzenie, zostali zaproszeni goście ze świata biznesu, show biznesu, polityki oraz dziennikarze z kraju i zagranicy. Wszystko by móc zobaczyć jakie propozycje mają dla nich Ewa i Piotr Krajewscy.
Tym razem Krajewscy zaprezentują swoją kolekcje w niespotykany sposób, Zabytkowe samochody Mercedes Club Mrągowo, będą wjeżdżały na wybieg, a z nich będą wysiadały i pozowały Modelki w kreacjach Krajewskich.
Modelki ze szkoły modelek i stylizacji ASF zaprezentują najnowszą kolekcję wiosna lato 2014 , do każdej kreacji zostały dobrane buty Nessi for Krajewscy to seria butów stworzona wspólnie z projektantami. Kreacje będzie zdobiła Biżuteria Bitru- Fariel Natalia Strzelecka. Fryzury przygotuje Akademia Fryzur Marzenny Kappy- Boguszewskiej, Makijaże stworzy Studium wizażu Dziewulskich. Całości uświetni utalentowany Filip Siejka znakomity muzyk, multiinstrumentalista, wraz ze znakomitym Saksofonistą Tomaszem Busławskim, całości dodadzą smaczku znani i lubiani DJ Timo i Docca.

OPIS KOLEKCJI:
Polscy projektanci Ewa i Piotr Krajewscy zaprezentują swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna- lato 2014 odzwierciedlającą 10 lat ich kariery jako projektantów mody.
Najnowsza kolekcja Krajewskich to triumf intensywnych kolorów. Kobiety Krajewskich to świadome siebie, które hołdują ekstrawagancji i nie boją się eksperymentów. Odważne kolory i fasony to ich znak rozpoznawczy.
Zwiewne, kobiece sukienki, w ekstrawaganckiej i odważnej wersji to propozycja dla tych kobiet, które lubią czuć się zmysłowo i jednocześnie wyróżniać z tłumu
Oprócz nieśmiertelnej czerni nie zabraknie również odcieni czerwieni, zieleni, niebieskiego i żółci. Kolory te łączą się ze sobą za pomocą nowoczesnych cięć. Możemy powiedzieć, że kolekcja na nadchodzący sezon to żywioły przenikające się wzajemnie.

krajewscy1 krajewscy2

2018-03-14T07:49:30+01:0027 listopada 2013|Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: