Aqua Centrum Chełmiec

Aqua Centrum Chełmiec

Masz sporo wolnego czasu i zastanawiasz się jak go wykorzystać? A może planujesz zacząć dbać o swoje zdrowie lub okazyjnie wybrać się popływać? W każdym wypadku Aqua Centrum Chełmiec jest dla ciebie idealnym miejscem.

Co znajdziesz w Aqua Centrum Chełmiec?

Kompleks wodny oraz SPA.

Na Aqua Centrum Chełmiec składa się część SPA oraz baseny. W ofercie centrum znajdziesz: dwa baseny- pływacki oraz rekreacyjny, brodzik, zjeżdżalnię oraz wanny wodne z takimi atrakcjami jak masaże wodne i powietrzne. Część SPA oferuje klientom saunę kilka rodzajów usług. Możesz tam skorzystać z sauny fińskiej, łaźni parowej, natrysków wrażeń, generatora lodu oraz ławeczek, na których możesz wypocząć po wcześniej wymienionych zabiegach SPA.

Bogata oferta zajęciowa.

W Centrum możesz wziąć udział w wielu rodzajów zajęć, które oferuje tamtejsza szkółka pływania: swim test, hardy dzieciak, kuźnia talentów, aqua aerobik oraz aqua fitness kuźnia talentów

Szkoła Pływania Nsacz

To zajęcia z nauki oraz doskonalenia pływania dla wszystkich- dzieci i dorosłych. Pierwsze zajęcia są bezpłatne celem wyodrębnienia grup o podobnym poziomie zaawansowania.

Hardy dzieciak.

Zajęcia pływackie dla dzieci i młodzieży. W ofercie Centrum znajduje się dowóz dzieci na basen.

Kuźnia talentów.

Kuźnia talentów to profesjonalna szkółka pływania dla osób, które poważnie myślą o pływaniu. Instruktorzy tych zajęć są zaangażowani w 100% w naukę swoich podopiecznych: nie tylko wydają polecenia, ale także wchodzą do wody razem z uczniami i w ten sposób korygują ich błędy.

Aqua aerobik.

To zajęcia dla osób, które pragną poprawić swoją kondycję, zdrowie oraz wygląd. Dzięki nim rozluźnisz się, zrzucisz kilka kilogramów oraz zaczniesz walczyć z cellulitem.

Rezerwacja basenu.

Pływalnia Aqua Centrum Chełmiec umożliwia rezerwację torów basenowych. Na stronie internetowej Centrum możesz zapoznać się z wolnymi terminami oraz godzinami oraz dostosować rezerwację toru do swoich potrzeb. Dzięki temu masz możliwość na własną rękę spędzić czas na pływaniu.

Bezpieczeństwo.

Aqua Centrum Chełmiec jest miejscem bezpiecznym dla ciebie. Jakość wody basenowej spełnia wszystkie wymagania ustalone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. Pracownicy basenu regularnie kontrolują wodę pod względem parametrów mikrobiologicznych oraz właściwości fizykochemicznych.  Ponadto wszyscy klienci są zobowiązani do przestrzegania regulaminu Centrum oraz korzystania z basenu w czepku. Zajęcia oferowane przez Aqua Centrum Chełmiec są prowadzone przez profesjonalistów, którzy zrobią wszystko, aby nikomu nic złego się nie stało.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również